Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowy samochód
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 9:33    Temat postu: Nowy samochód Odpowiedz z cytatem

Planuję zakup nowego samochodu, już się prawie zdecydowałam na peugeota 208, jeździ któraś z Was takim autem? Jak się spisuje na co dzień, tak samo dobrze jak wygląda? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sob 17 Lut 2018, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w planach zakup tego samochodu, bo bardzo podoba mi się jego wykonanie, no i to że jest bardzo ekonomiczne. Właśnie w ten weekend się wybieram do salonu peugeot, bo teraz jest idealna pora na zakup tego auta, bo wyprzedają swoje modele z 2017 roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 19 Maj 2018, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii samochodów łatwo można się pogubić, dlatego tak przydatne są blogi typu http://www.i-moto.pl/2018/01/20/sklep-car-audio/, gdzie wszystkie informacje zawarte są w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj o tym, że w nowym samochodzie części też się zużywają i trzeba je wymieniać. Zapytaj swojego mechanika, co ile wymieniać chociażby świece zapłonowe. Możesz kupić świece zapłonowe denso w internecie w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jak już inwestujesz w nowy samochód, to zdawaj sobie sprawę z tego, że na używany nie będziesz miał gwarancji. Warto też uważać na mechaników - zanim każą Ci zapłacić za jakąś część - sprawdź w sieci czy nie ma taniej. Na stronie https://autodetale.pl/product-pol-256-Prog-zewnetrzny-prawy-VW-Golf-III-Vento.html ceny są o wiele korzystniejsze niż w większości sklepów u mnie w mieście - a używkę na bank będziesz często naprawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waclawa32
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybierając nowy samochód zwracałem też czy w pakiecie nie ma czasem ubezpieczenia oc z zaprzyjaźnioną firmą. Wielu moich znajomych kupiło w ten sposób auto i później przy kolizji drogowej dostali bardzo niskie odszkodowanie. Musieli się starać o dopłatę do odszkodowania w firmie JW GROUP - skutecznie udało im się odzyskać zaniżoną kwotę, ale wolałbym uniknąć takich przygód. Dlatego wolę ubezpieczać auto samemu w miejscach, które są sprawdzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Narcys
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 8

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie przede wszystkim bezpieczeństwo i ekonomia jazdy ;p
_________________
doskonalenie techniki jazdy w Warszawie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już postanowione? Może jeszcze wybierzesz się do innych salonów? Ja to zanim zdecydowałam się na konkretny samochód to praktycznie każdy salon samochodowy w okolicy obejrzałam. Poszukaj może jeszcze w salonie Forda http://www.ursyncar.pl Ich modele są bardzo trwałe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że posiadanie auta to też obowiązki - trzeba utrzymać je w porządku. W tym celu polecam Ci pomoc myjni wawer, oferującej się na stronie: http://www.autocleanika.pl/ . Zabiegi doprowadzające Twoje auto do czystości są tak delikatne, że to miejsce nazywane jest auto SPA. Na pewno nie będziesz żałować wizyt tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód z salonu czy używany? Jeśli używany, to warto oddać go do mechanika lub na stację diagnostyczną. Szeroki katalog usług znajdziecie na stronie https://www.wyszukajczesci.pl/. Sama korzystam z tego portalu i jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group