Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ćwiczenia w pasie wyszczuplającym

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 13 Cze 2018, 11:49    Temat postu: Ćwiczenia w pasie wyszczuplającym Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o reklamowanych w tv marketach pasach wyszczuplających ? Pytam z ciekawości o opinie na ich temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 14 Cze 2018, 5:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczyłam kiedys w takim pasie wyszczuplającym ale nie wiem czy duzo mi to dało... Wydaje mi sie,że takie same efekty uzyskałabym w pasie jak i bez pasa do ćwiczeń.

Największe problemy miałam ze schudnięciem w okolicy brzucha. I wydaje mi się, ze nie tylko ja, co dziewczyny?

Polecam zdecydować się na zabieg liposukcji ultradźwiękowej. Nawet nie wyobrazacie sobie jak mi pomógł. http://thefad.pl/aktualnosci/liposukcja-ultradzwiekowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 15 Lip 2018, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałam to bardzo ważna w odchudzaniu jest dieta, nawet ważniejsza niż ćwiczenia. Poczytać sobie też warto co jeść przed snem - https://michalwrzosek.pl/dieta/co-jesc-przed-snem/ bardzo fajnie jest to opisane. Małe zmiany w diecie mogą na prawdę mega różnice zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilly898
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dieta to podobno 70% sukcesu, ćwiczenia to 30%. Nie oznacza to jednak, że będąc na diecie nie można smacznie jeść. Trzeba jeść regularnie w odmierzonych porcjach. Dobrze jest skorzystać z porady dietetyka. Ćwiczyć można śmiało w domu, ja właśnie tak robię, efekty pokazały się bardzo szybko.
_________________
dysk sensoryczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group