Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 15:36    Temat postu: Organizacja wesela Odpowiedz z cytatem

Nie dla każdego organizacja wesela to coś łatwego i przyjemnego. O wielu rzeczach trzeba pamiętać. Pomagałam niedawno mojej siostrze przy organizacji i szczerze mówiąc sporo było przy tym pracy. Dobrze że znalazłam taką wyszukiwarkę http://zaprojektujwesele.pl/#kategorie , dzięki temu dużo łatwiej było nam znaleźć poszczególne rzeczy w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piahov
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 29 Sie 2017, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co takiego ma ta wyszukiwarka czego nie można znaleźć w zasadzie od ręki szukając na forach i różnych portalach ślubnych? Sprecyzuj to i podaj szczegółowe informacje.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się, że chyba dla nikogo organizacja wesela nie jest łatwa ani przyjemna, to przecież całe mnóstwo pracy, które trzeba w to włożyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak znam osoby które lubią organizować wesele i mieć wszystko dokładnie zaplanowane, nie w każdym przypadku trzeba ratować sie od razu pomocą konsultanta czy firmy która sie tym zajmuje. Wiele rzeczy można załatwić samodzielnie mając odrobinę czasu.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że z pomocą takich konsultantów slubnych jest łatwiej i pewniej przede wszystkim. Sama się na taki ruch zdecydowałam i mi pomagała ekipa Agaya - http://agaya.eu/ Bardzo dobra firma, podeszli do tego tak profesjonalnie że w dniu ślubu nie miałam się o co martwić. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Nie 15 Lip 2018, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem takiego zdania, że najlepiej wszystko zrobić i tak samemu. Powoli ale do skutku. Zaczęłam od sali, bo tutaj termin jest najważniejszy a potem wszystko pod to. Wybrałam Janów Podlaski i wesele będę miała w Zamku http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila555
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 23

PostWysłany: Pon 13 Sie 2018, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organizacją wesela polecam artykuł: http://my-perfectweddingday.blogspot.com/2018/07/planowanie-czas-zaczac.html, gdzie opisano listę priorytetów na początek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dressense
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mamy na tyle czasu i jesteśmy zorganizowani to spokojnie większość spraw załatwimy samodzielnie i wtedy satysfakcja jest tym większa. Z doświadczenia wiem, że każdej sprawy należy tutaj dokładnie dopilnować z osobna, tak aby potem nie było rozczarowania że coś w tym dniu poszło "nie tak".
_________________
Dressense- salon sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2018, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że lepiej jest większość zrobić samemu. Ale jeśli ktoś za nas szuka najlepszych podwykonawców, w cenie którą sami określimy, a my tylko wybieramy tego jedynego, to czemu nie! oczko
_________________
Zapraszam do mojej agencji ślubnej -> www.felixfelicis.pl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group