Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie polecacie miejsca na urlop w Polsce?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 14:59    Temat postu: Jakie polecacie miejsca na urlop w Polsce? Odpowiedz z cytatem

Możecie coś fajnego doradzić?
Jakie miejsca możecie polecić na urlop w Polsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 13 Lip 2018, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie góry. Bieszczady są świetne, jak ktoś lubi takie przestrzenie.
Tutaj https://hintigo.pl/artykul/najpiekniejsze-miejsca-w-polsce-na-urlop/ poczytaj sobie też o innych miejscówkach.
Jeśli o mnie chodzi, to pomyślałabym też o jeziorach.
Jest w Polsce sporo takich naprawdę malowniczych miejsc, które warto będzie odwiedzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze będę polecać Ustkę - piękne miasteczko, idealne na wakacje z rodzinką!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byliście w okolicach Kościerzyny? W okolicy zorganizujecie sobie na spokojnie atrakcje na kilka dni i nie będziecie się nudzić, zerknijcie na to - http://koscierzynahotel.pl/ Tam będziemy spać, wybieramy się w lipcu. Czemu akurat tam? Bo akurat tej okolicy jeszcze nie znamy, a lubimy przede wszystkim poznawać miejsca zupełnie nowe. Ogólnie - fajny kierunek. Jeśli masz pytania, to śmiało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w kontekście Waszego wypoczynku. Jeśli chcecie spędzić ten czas w wyjątkowej atmosferze, to na pewno powinniście sprawdzić takie domki blisko morza https://herbalsglamping.eu/ Ja uwielbiam taki klimat, dlatego też zdecydowanie mogę Wam polecić, byście też je sprawdzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 36

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ciekawym pomysłem mogłoby być wynajęcie kampera i objazdowe wakacje po Polsce i nie tylko. Jednak do tego warto zaopatrzyć się w sorbenty przemysłowe i narzędzia, które pozwolą na naprawę kampera w trasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może przyczepa kempingowa i zwiedzenie polskich gór. Na miejscu warto rozpalić grilla choćby takiego jak w tym sklepie https://www.cookking.pl/16-grille-ogrodowe Taki grill nie zajmuje zbyt dużo miejsca. W końcu wakacje to pora grillowania i pałaszowania smakowitych kiełbasek i szaszłyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie urlop najlepiej spędzić w paru miejscach dzieki tej ofercie wypożyczalnia kamperów katowice możecie zwiedzić piękne miejsca. Wyjazd z rodziną czy z znajomymi bedzie jeszcze lepszy i ciekawszy.Ponadto mają atrakcyje ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakopane, Krynica Zdrój, a nad morzem Jantar i Karwia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eweelinciaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Karpacz i wejście na Śnieżkę. Jest tam sporo jadłodajni także każdy znajdzie coś dla siebie. Można kupić minerały jak ktoś zbiera. Byłam w Karpaczu i bardzo spodobało mi się. Dla umilenia wieczorów można spijać herbatę z Azji. Mam tu na myśli Matcha. Dostępna jest w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Smakuje jak prawdziwa zielona herbata. Smak i aromat super. Szczerze polecam!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group