Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co podać gościom?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Lip 2018, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego, czy bierzesz katering czy robisz samemu. My mieliśmy fajną opcję, ponieważ zatrudniliśmy kucharza, który miał własny sprzęt przenośny (nie wiem która hurtownia gastronomiczna oferuje takie cuda!) i przygotował wszystko na miejscu. Mamy dosyć duży dom, także nie było z tym problemu oczko Jeśli masz mniej miejsca - polecam katering.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Czw 19 Lip 2018, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wybeirzesz sobie salę, to tam zaproponują Ci menu oczko Siostra miałam niedawno ślub, wesele odbyło się w Kaniach pod Warszawą w domu weselnym Astoria - http://www.domweselnyastoria.pl . Płacili 190 zł za osobę, ale stoły były peeełne jedzenia, różnego. Mega rozmaitości, do tego ciasta i stól wiejski. Nikt na pewno nie wyszedł głodny oczko

Ostatnio zmieniony przez Marysia99 dnia Sob 28 Lip 2018, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 23 Lip 2018, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno warto jakieś fajne desery podać. Wiem, że są takie specjalne słodkie stoły, jednak one kosztują raczej sporo. Zajrzyjcie sobie na https://www.sklep.savpol.pl/polewy-sosy-i-dodatki/ z ich produktami możecie zrobić świetne rzeczy na słodko. Jest to sklep z dekoracjami i akcesoriami cukierniczymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominik_retro
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2018, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajnym pomysłem jest zimna płyta u nas się to dobrze sprawdziło Smile Smile
_________________
"Nie czekaj, pora nigdy nie będzie idealna." -Napoleon Hill
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 12

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno byłam na weselu znajomych i było jedne z najlepszych menu jakie do tej pory widziałam. A w tym hotelu organizowani - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html Najlepsza to była kaczka - jejku aż się rozpadała z miekkości, pyszotki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musisz też podać wodę bo nie wszyscy piją alkohol czy słodkie soki. Dobrym wyborem będzie wysokiej jakości woda Piwniczanka, o której więcej poczytasz sobie tutaj: https://piwniczanka.pl/. Sądzę, że zasmakuje gościom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizowaliśmy wesele w lokalu. Podejrzewam, ze jeśli nawet zdecydowałabym się organizować wesele u siebie w domu to nie odważyłabym się gotować dla gości. Nie dość, że to dużo roboty, to jeszcze w dniu ślubu miałam zupełnie inne zajęcia. Wolałam zająć się sukienką, makijażem.....

Zdecydowaliśmy się na zamówienie wódki w hurtowni alkoholi, a zamawialiśmy w Alkoparty:
http://www.alkoparty.pl/wodki

Jeśli ktoś jest z okolic Krakowa to polecam bo hurtownia ma niskie ceny alkoholi, poza tym zaoferowali nam darmowy transport na miejsce wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My urządzaliśmy wesele w Sali Imprez Okolicznościowych w Zamościu. Jeśli chodzi o menu to bogate, wybieraliśmy co chcemy. Z ciepłych dań było 6, dużo przekąsek, porcje duże i efektownie podane. Dodatkowo postawiliśmy na stół staropolski i pieczone udźce. Goście bardzo zachwalali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sob 16 Lut 2019, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My akurat mieliśmy uzgodnione menu tam gdzie robiliśmy wesele w Kameliowym zakątku w Bielsku. Uzgodniliśmy wcześniej bo mieliśmy różne osoby i starsze i dzieci . Mamy tez osoby w rodzinie które są na diecie wegetariańskiej. Ale z doborem menu nie było problemu. Szefostwo w naszym lokalu stanęło na wysokości zadania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PandaKici
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W artykule http://passionforwedding.pl/menu-weselne/ jest zbiór wielu przydatnych porad, które upraszaczają ułożenie dobrego menu pod gości. Z różnymi gościami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group