Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukienek zaproszonych gosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie najlepsze sukienki na wesele to coś w tym rodzaju: https://tylkodlakobiety.pl/sukienka-wieczorowa. Są zarówno eleganckie jak i wygodne, nie krępują ruchów i można się w nich swobodnie poruszać. Nie wyobrażam sobie, żebym na ślubie bliskiej osoby stała jak słup soli, bo kawałek materiału uniemożliwia mi taniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilogitt
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc wammm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda Panna Młoda jest inna, tak jak i wesela. Każde jest wyjątkowe. Jeżeli za często nie chodzimy na tego typu imprezy to warto poczytać wcześniej takie artykuły http://wlustrze.pl/jak-sie-ubrac-na-wesele/ , by upewnić się w co tak naprawde wypada ubrać sie na wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 4 Sie 2018, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie taka sukienka na wesele musi być nie tylko ładna, ale powinna też zapewniać odpowiedni komfort. Dlatego unikam wybierania modeli, które są za bardzo ozdobne i przykładowo nie idzie w nich oddychać. Rozejrzałam się ostatnio w trochę nowych ofertach i spodobały mi się sukienki na tej stronie https://www.e-margeritka.pl są one stylowe i ponoć przyjemnie się je nosi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
n_ika99
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie wyobrażam sobie założyć na wesele sukienki, która uniemożliwiłaby mi taniec. Szczerze powiedziawszy jest tak mało stacjonarnych sklepów z sukienkami na jakieś szczególne okazje. Próbowałam w galeriach, ale tam to już kompletnie nic nie ma. Wracając z Arkadii przechodziłam obok malutkiego butiku z szyldem "NUNU SUKIENKI" i to, że tam weszłam to strzał w dziesiątkę Very Happy Pomogli, doradzili i nawet dopasowali mi sukienkę, bo była za długa, a rękawy ciut przyciasne uśmiech I to wszystko na dwa dni przed weselem i w cenie sukienki...
Na miejscu dowiedziałam się nawet, że maj stronę internetową, może której kiedyś się przyda: https://nunu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriah.blanda
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2019, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szybko się z tym uwinęli to warto skorzystać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madelineee
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam polecam zajrzeć na Modbis https://modbis.pl/pol_m_Sukienki_Sukienki-z-tiulem-1069.html - moje druhny zamówiły tam sobie piękne sukienki z tiulem . Idealne na wesele. Moim zdaniem pasują na różne figury, więc łatwo dobrać tam coś właśnie dla druhen, ale też każda kobieta, która jest po prostu gościem weselnym znajdzie tam coś dla siebie. Wybór jest ogromny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursula.stark
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie powinno się narzucać gościom co powinni, a czego nie powinni wkładać na wesele. To ich wybór i nawet jak będzie większość czarny sukienek, to nic złego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zwinka055
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 11:28    Temat postu: Sukienki Odpowiedz z cytatem

osobiście uważam, że czarne sukienki na weselu wyglądają dosyć ponuro uśmiech u mnie w rodzinie nigdy nie było z tym problemu, na wesela, 18stki i inne imprezy wszyscy ubierają się raczej kolorowo uśmiech może warto porozmawiać z rodziną i znajomymi i zaproponować im delikatnie, że lepiej wyglądają w żywszych barwach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewagaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie sukienek na wesele to polecam https://e-sukienki.pl Sliczne sukienki maja w dodatku na kazda figure
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group