Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna - koniecznie zagraniczna?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 14:55    Temat postu: Podróż poślubna - koniecznie zagraniczna? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że taka podróż poślubna najlepiej żeby była zagraniczna?
Może dobrą opcją będą też jakieś miejsca w Polsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co komu pasuje.
Moim zdaniem takie zagraniczne wyjazdy to taka moda. Przecież twoja podróż poślubna nie będzie gorsza tylko dlatego, że odbyła się na Mazury zamiast na Maderę.
Tutaj http://czystejeziora.pl/domki poczytaj sobie o fajnych lokalizacjach w Polsce nad jeziorami.
Nie wiem czy akurat takie klimaty lubisz, ale to już jakiś punkt wyjścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że nie jest to must have ale jednak to taka wyjątkowa podróż, każdy chce ją zapamiętać i warto też wyjątkowe miejsce wybrać. My tak zrobiliśmy i postanowiliśmy na Sardynię sobie polecieć - https://wakacjenasardynii.pl/ I to był bardzo dobry wybór, bo nie dość że pozwiedzaliśmy to na prawdę wypoczeliśmy i się odstresowaliśmy po tym szalonym przedślubnym okresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2018, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie właśnie kto powiedział że koniecznie musi byc zagraniczna... My spedzilismy uroczy 4-dniowy wypad w Giżycku w domku letniskowym. I to byl naprawde magiczny czas. Bo odpoczelismy spacerujac po cudownych lasach wieczorkami ale i aktywnie zwiedzalismy twierdze boyen czy wieżę cisnien - zabytkow troche tam maja. Nudzic sie w kazdym razie nie dalo, bo codziennie robilismy cos innego. A przede wszystkim odpoczelismy - mentalnie z dala od warszawskich korkow i od tego calego zametu przedślubnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 8:27    Temat postu: podróż Odpowiedz z cytatem

To wszystko od Was zależy, od tego gdzie już byliście i jaki macie budżet. Ja od siebie mogę polecić Grecję, Hiszpanię no i Włochy oczywiście! Ale jeśli chcecie gdzieś dalej polecieć to może Bali albo Wietnam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróż poślubna to bardzo romantyczna wyprawa, która jest uwieńczeniem ślubu. Pomysłów na miłosne wyjazdy jest wiele i zależą one on wielu czynników, między innymi preferencji świeżo upieczonych małżonków. Jednak nie sposób nie zgodzić się z faktem, że otoczenie i klimat jest w przypadku takiego wyjazdu szalenie istotny. Gdzie więc pojechać? Jedno z najbardziej romantycznych miejsc to Paryż. Planując tak istotną podróż do serca Francji warto dobrze rozeznać to co będzie się działo. Inspiracji jest wiele, szukając możemy skorzystać ze sprawdzonych poradników i relacji. Jeśli już Paryż to można zasugerować się chociażby takim artykułem https://ekantor.pl/moj-szalony-tydzien-w-paryzu/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laviet
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 48

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2023, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melanotan https://melanotan.biz/ to dla mnie nieodłączny element letniego rytuału. To produkt, który pozwala mi cieszyć się złocistą opalenizną bez obaw o szkodliwe promienie UV. Dzięki niemu moja skóra jest promienna i zdrowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group