Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stoisko na targach - prośba o radę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwod3
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 15:10    Temat postu: Stoisko na targach - prośba o radę Odpowiedz z cytatem

Cześć. Piszę do Was z pytaniem, może mi coś doradzicie. Niedługo wybieram się na targi z moją małą firmą produkującą zdrowe soki. Jest to mój pierwszy raz i szukam jakiejś firmy, która zajęłaby się moim stoiskiem – by było fajnie zorganizowane i przyciągało wzrok. Jest kilka firm w necie (np. https://www.adsystem.pl/), czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Ostatnio zmieniony przez rozwod3 dnia Pon 16 Lip 2018, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jak się wybierasz na takie targi to fajnie byłoby zadbać o jakieś gadżety reklamowe. My jak jedziemy to zawsze na http://www.izisport.pl/produkty.html zamawiamy pokrowce z nadrukami. Ludzi wtedy jest więcej i stoisko ma większe zainteresowanie
Powrót do góry
doti
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 18 Lip 2018, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gadzęty reklamowe to na pewno podstawa. Grunt to odpowiednie fotki produktów, które sprzedajesz. Warto zainwestować w profesjonalną fotografię produktową. Ja współpracowałam jakiś czas temu z NFStudio i śmiało ich polecam Bardzo profesjonalne podejście do klienta, korzystne ceny i przede wszystkim świetne realizacje. Podchodzą z pasją do tego co robią i widać to na każdym zdjęciu. U mnie, po wprowadzeniu takich profesjonalnych zdjęć, sprzedaż wzrosła o prawie 40% także sporo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: