Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak dobrać dla siebie podkład?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 14:57    Temat postu: Jak dobrać dla siebie podkład? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać dla siebie odpowiedni podkład?
Szczególnie taki, który nada się na co dzień?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba dobrać taki kosmetyk do typu cery.
Nie każdy będzie odpowiedni.
Ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/podklady/3579-revlon-colorstay-24hrs-330-natural-tan-podklad-z-pompka-do-cery-normalnej-i-suchej-309974677097.html ma podkład Revlon do każdego rodzaju cery.
Ten akurat jest co suchej, ale da się znaleźć też do tłustej, mieszanej itp.
Poszperaj dokładniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camillaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie próbować na nadgarstku, tylko na twarzy albo przy szyi żeby się nie odcinał. I nie sugerować się światłem w drogerii, ono jest sztuczne, większość rzeczy będzie wyglądać dobrze.

Najlepiej przejść się stacjonarnie i poprosić o próbki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 15

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można iść do drogoerii i doradzić się Pań tam pracujących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Sob 27 Lip 2019, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej podpytać panią pracującą w drogerii, ja tak trafiłam na mój obecnie najbardziej ulubiony podkład neo make up hd ultra light, pięknie wyglada na skórze, nie tworzy maski, jest lekki i ładnie ukrywa niedoskonałości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałam jakiś czas temu filmiki Red Lipstik Monster na Jutubku i mówiła własnie, żeby kolor podkładu zawsze sprawdzać na dekolcie, nie na ręce czy twarzy, bo inaczej będzie dupa. nie wiem czy kiedyś widziałaś jej filmiki - ja często ją oglądam jak szukam porady makijażowej albo jestem w jakiejś totalnej kropce ze swoją twarzą.

Bardzo fajne podkłady ma Estee Lauder, konkretnie Double Wear:
https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/0,estee-lauder

Podkłady świetnie kryją, jednocześnie nie dają efektu maski, ale wyglądaja naturalnie bo praktycznie całkowicie się stapiają ze skórą.

NO i mają podkłady z filtrem na dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viola
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za poradnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kierunek https://www.cosinus.pl/szkola-policealna/kosmetyka
Bezpłatny, a wiedza bardzo przydatna i dla celów domowych, niekoniecznie od razu do zawodu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sob 8 Sty 2022, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór odpowiedniego podkładu zawsze był dla mnie sporym wyzwaniem. Powiem Wam, że przede wszystkim warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się jaki jest nasz typ cery. Ustalenie tego aspektu potrafi mniej więcej nakierować nas w stronę jakich produktów możemy zerkać szukając odpowiedniego kosmetyku. Ja testowałam kilka podkładów i dopiero niedawno jestem naprawdę zadowolona. Jakiś czas temu zdecydowałam się zamówić dla siebie podkład drogeryjny od Maybelline, o którym słyszałam wiele dobrego od znajomych oraz czytałam pochlebne opinie w internecie. Postawiłam na drogerię internetową Ezebra, w której zazwyczaj robię zakupy kosmetyczne. Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/menu/podklady-maybelline-5221.html znajdziecie ofertę podkładów od Maybelline dostępnych w ich asortymencie. Jeżeli szukacie podkładu rozsądnego cenowo to myślę, że coś wpadnie Wam w oko. Mają propozycje dla cer tłustych, suchych i mieszanych. Ja na ten moment jestem bardzo zadowolona z tego produktu i z chęcią stosuję go na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Czw 20 Kwi 2023, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat takie kosmetyki warto zawsze dobierać pod kątem kolorytu własnej cery i efektu, do którego się dąży. Myślę, że to może znacząco wpłynąć na poprawę codziennego wyglądu. Na stronie http://zikodermo.pl/ widziałem rózne propozycje i zastanawiam się, na co faktycznie warto byłoby stawiać. Jak Wy uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group