Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Adwokat od spraw rozwodowych z Łodzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
razitea
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdz adwokatów polecanych przez http://detektyw.poznan.pl - działają w całej Polsce i poza granicami. Współpracują mocno z adwokatami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sertio25
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrych adwokatów od rozwodu to poszukaj na tym forum http://www.rozwod24.info/forum/forumdisplay.php?fid=2
_________________
skup aut warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quri
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 7 Sty 2018, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór naprawdę dobrego adwokata i kancelarii prawnej, to z całą pewnością można powiedzieć, że sprawa do takich znów najłatwiejszych rzeczy nie należy. Głównie przez dużą ilość tego typu podmiotów. Z jednej strony to dobrze, bo mamy większy wybór, ale z drugiej strony ten duży wybór generuje dodatkowe problemy.

Ale tak owak, jak zwykle, najlepiej działać z polecenia i po prostu popytać znajomych i przyjaciół. Na pewno ktoś z naszych znajomych miał już do czynienia z prawnikami i adwokatami, dzięki czemu nasz wybór będzie już wówczas dużo łatwiejszy. Przykładowo, jakiś czas temu potrzebowałem speca z Katowic od odszkodowań górniczych. Popytałem trochę znajomych i polecili mi kancelarię z wieloletnim doświadczeniem http://kancelariafortis.pl/ Co prawda oni specjalizują się rónież w innych dziedzinach prawnych, ale to w zasadzie w niczym nie przeszkadza.
_________________
Things pass us by. Nobody can catch them.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Natallia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 13 Mar 2018, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat na rozwodzie jest konieczny. Niestety. Mnie się wydawało, że znam mojego męża i niczym mnie nie zaskoczy, a to niespodzianka - na rozwodzie wyszło z niego wszystko, co najgorsze. Kłamał w żywe oczy, zresztą razem ze swoją adwokatką. Na szczęście też zapobiegawczo wzięłam prawnika i dobrze zrobiłam. JEśli mogę Ci doradzić koniecznie bierz sprawdzonego adwokata, z polecenia. Jeśli o mnie chodzi to ja skorzystałam z pomocy mecenasa Piotra Nawockiego. Świetny prawnik i bardzo sympatyczny, ciepły człowiek z ogromną wiedzą. Widać od razu, że zależy mu na tym, żeby klient był zadowolony i robi wszystko, żeby pomóc. Zostawię Ci tu do niego namiar. Odezwij się do niego i chociaż pogadaj przez telefon. Sama zobaczysz, że warto. Kancelaria Adwokacka Piotr Nawocki, Łódź, ul. Brukowa 6/8, II piętro, lokal 225, tel. 692-975-652. Powodzenia kochana, trzymam za Ciebie kciuki. Będzie dobrze, zobaczysz. Buziaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2018, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety ale czy nie gorzej by było jakby tkwili w związku, ktory nie jest szczęsliwy? I kłócili się pod nosem dziecka? Dziecko bardzo źle reaguje na takie rzeczy i przeżywa jak rodzice się kłócą. Tak wiec czasami warto jest dać sobie spokój i się rozwieźć.

Trudnym tematem przy rozwodzie jest ustalanie wysokości alimentów. Pewnie wiele z Was jest zainteresowanych jak się to robi:
http://kanone.pl/artykul,87.html

Zerknijcie sobie tutaj. Na stronie jest napisane jakie czynniki wpływaja na wysokość alimentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donna86
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, rozwód już za mną. Początkowo myślałam, że sprawa rozwiąże się w kilka miesięcy, niestety wszystko trwało ponad rok. Przy prowadzeniu sprawy pomógł mi Filip Błoński z Kancelarii BGB - Łódź i szczerze mogę polecić jego usługi. Sprawa wygrana, a ja jestem już wolnym człowiekiem. uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sami
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również szukam kogoś w Łodzi. Niestety nie mieszkam tam, mieszkam kilkadziesiąt km od Łodzi ale tam właśnie będzie przeprowadzana moja sprawa rozwodowa. Czy uważacie, że zastępstwo procesowe się sprawdzi w tym momencie? https://zastepstwoprocesowe.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mia30
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 26 Lis 2018, 13:17    Temat postu: adwokat Odpowiedz z cytatem

Ja przy sprawie rozwodowej korzystała z usług kancelarii Lipiński i Walczak. Panowie stanowią niezawodny duet, nie są bezpośrednio z łodzi ale jak chodzi o kogoś sprawdzonego nie powinno mieć to znaczenia. W razie pytań piszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gazek
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kojarzę niestety żadnego dobrego adwokata od takich spraw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwiaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 25

PostWysłany: Sro 12 Gru 2018, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić ale z Warszawy- kancelaria JST. Zespół doświadczonych i zaangażowanych prawników, bardzo poważnie traktują każdą sprawę i poświęcają jej odpowiednią ilość czasu. Sama korzystałam z ich pomocy ( co prawda w dziedzinie prawa pracy) i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group