Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie czujesz się na siłach to zawsze możesz komuś powierzyć organizację wesela chociaż ja wolę dopilnować wszystkiego osobiście, faktycznie najważniejsza jest sala weselna, jak dobrze trafisz to połowa sukcesu za Tobą, dlatego ja się zdecydowałam na wesele w Klimkach http://pariselpalace.pl/ koło Łukowa, cała oprawa jest wytworna, jedzenie regionalne, też bardzo wykwintne, goście byli po prostu pod wrażeniem całej imprezy i pałacowego wystroju, to było prawdziwe królewskie wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozinskifoto
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 24 Cze 2018, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, takie zbiorcze portale się przydają jeśli chce się porównać wielu usługodawców na raz. Tu masz darmowy poradnik jak zabrać się właściwie za wybór fotografa: https://www.kozinski-foto.pl/jak-wybrac-fotografa-slubnego/
_________________
Kamil Koziński - fotograf ślubny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martyna22
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob 7 Lip 2018, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli organizuje się wesele warto zadbać o ciekawą atrakcję. U siebie na weselu miałam pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Uważam, że to świetny pomysł. Dawid ma ogromny talent i jego sztuczki wszystkim się podobały. Tutaj można zobaczyć jak to wygląda http://kojakfree.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pią 3 Sie 2018, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dobrej sali i dobrym jedzonku! Ja byłam teraz w Chmielnie u znajomej na weselu w sali Krzewi Róg i byłam bardzo zadowolona, w ogóle jak rozmawiałam z goścmi to wszystkim się podobało. Bardzo dużo jedzenia, obsługa też mega miła. No ja się pobawiłam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Sro 8 Sie 2018, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście już o atrakcjach weselnych? Na stronce http://fotobudazwooda.pl/jak-urozmaicic-wesele-czesc-i/ poczytacie coś o fotobudce, mysle ze taka opcja bedzie super sprawą na każdym weselu. Ja na paru byłam gdzie taka była i mega fajnie się na tym bawiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolkaKarKar
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo zależy od tego jaką salę wybierzesz. Niektórzy właściciele nie zgadzają się na konkretne atrakcje. Tutaj ciężki dym przeszkadza, tam konfetti nie będą sprzoątać :p ja na szczęście nie miałam żadnych problemów w Zamku Biskupim. Menadżerka bardzo sympatyczna i wyrozumiała a jednocześnie profesjonalna.
_________________
Żyj i pozwól umrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 35

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pozostawienie organizacji przyjęcia weselnego firmie The CarBar www.thecarbar.pl
Nieszablonowo, oryginalnie, śmiesznie, smacznie, młoda ekipa jest chętna do współpracy, mają głowy pełne pomysłów. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzglow
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc wam wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sob 3 Lis 2018, 21:08    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o przygotowania do ślubu to u mnie nie było jakichś większych problemów czy spięć z tym związanych. Raz dwa znalazłam restaurację z hotelem gdzie w przygotowaniach spora role odegrał personel lokalu. Wybrałam Austerię Niemczańską - http://www.austeria-niemczanska.pl/ bo przekonało mnie do nich menu degustacyjne, szeroka karta win, szyk i klasa z jaką jest zaaranżowana całość pomieszczeń oraz bardzo sympatyczny personel. Dzięki nim 3/4 roboty związanej z salą i pokojami dla gości nie było na mojej głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulina G
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sob 2 Lut 2019, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z chęcią jeszcze raz bym to powtórzyła, były nerwy, ale to niepotrzebnie. Organizowaliśmy wesele w Glamour Wrocław- wszystko perfekcyjnie zorganizowane, menu świetne- tak również smakowało, sala łądna, klimatyzowana, każdy zadowolony nic nie chcieć więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 5 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group