Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konferencja w okolicach Warszawy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2017, 18:47    Temat postu: Konferencja w okolicach Warszawy Odpowiedz z cytatem

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferencje-i-szkolenia-okolice-warszawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz sali na zorganizowanie konferencji to sala konferencyjna pod Warszawą jest w tym hotelu http://www.hotellamberton.pl/konferencje/
Z tego co wiem wszystko ze sprzętu masz tam na miejscu więc nic ze sobą nie trzeba brać no i jest wifi i bezpłatny parking.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie musi to być klimat willi czy hotelu to można zorganizować taki event w centrum konferencyjnym http://www.konferencjenimbus.pl/. Oczywiście jest możliwość obsługi cateringowej czy zorganizowanie bankietu. Wszystko do indywidualnego ustalenia w zależności od potrzeby danej firmy. Nie każdemu pasuje klimat typowo biurowy, ale z drugiej strony szkolenie czy wystąpienia to nie integracja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jeśli się nie znasz na tych kwestiach to nie zajmuj się organizacją takiej konferencji na własną rękę. Jest to duże przedsięwzięcie i lepiej poprosić o pomoc specjalistów. Mam na myśli na przykład takie rozwiązanie jak organizacja szkoleń warszawa. Myślę, że będziesz z nich zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw 5 Lip 2018, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amore - Płock, to ostatnie miejsce w którym byłam na firmowym spotkaniu. Super sala konferencyjna, a po części służbowej i oficjalnej, bankiet. Szef kuchni musi się tam starać, ponieważ było pysznie. Do tego pokoje, parking i dużo zieleni dookoła. Przyjemnie było pospacerować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 23 Lip 2018, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod Warszawą jest mnóstwo fajnych sal konferencyjnych gdzie możecie zorganizować profesjonalną konferencje biznesową. Pooglądajcie oferty głównie hoteli w okolicach Warszawy. Także oferta https://papilioagency.com może was zaciekawić, a w szczególności ich profesjonalne hostessy i modelki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 11 Sie 2018, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zobacz sobie na oferte hotelu Podkowa - http://hotelpodkowa.eu/ - to hotel w Plocku - maja od razu pokoje, wiec zorganizowanie konferencji nie jest problemem, a miejsce naprawde piekne. Oddalone od centrum miasta, ze swietnym jedzeniem i do tego naprawde super obsluga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 13 Sie 2018, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krisiti90 napisał:
Pod Warszawą jest mnóstwo fajnych sal konferencyjnych gdzie możecie zorganizować profesjonalną konferencje biznesową. Pooglądajcie oferty głównie hoteli w okolicach Warszawy. Także oferta może was zaciekawić, a w szczególności ich profesjonalne hostessy i modelki.


Zgadzam się z Tobą. Taka obsługa hostess czy hostów może podnieść prestiż takiej konferencji. W każdym większym mieście jest agencja hostess. Wiem, że np. agencja modelek i hostess Gdynia to żaden problem. Także warto poszukać profesjonalnej obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Osada Augustów? to jest centrum konferencyjno- bankietowe. Nie raz mieliśmy okazję tam być na różnych eventach i organizacja zawsze była bardzo dobra, na wysokim poziomie. Warto sobie dokładnie ich ofertę sprawdzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Nie 30 Gru 2018, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaplanujcie podróż wczesniej, na poczatek zarezerwujcie parking http://www.interparking.pl/pl-PL/B2B/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group