Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Firanki do pokoju dziecięcego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 12:44    Temat postu: Firanki do pokoju dziecięcego Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny. Możecie polecić mi tutaj jakieś ładne firanki do pokoju maluszka? Szukam firanek, które będą kolorowe, jednocześnie chciałabym aby nie były długie. Bo mogą przeszkadzac maluchowi w zabawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio zamawiałam takie firanki do pokoju córki. I zdecydowałam sie na takie:


Nie chciałam długich z tego samego powodu co Ty. Nie ma sensu aby takie firanki walały sie po podłodze w pokoju dziecięcym. Firanki makarony również moim zdaniem nie wchodzą tutaj w grę.

Jeśli szukasz sklepu to kupowałam je tutaj:
https://firaneo.pl/firany-dla-dzieci

Nie wiem czy znasz, ale dobre miejsce jeśli nie chcesz wydawać na firanki fortuny. Ja za swoje zapłaciłam niecałe 40 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o o zasłony do pokoju dziecka to najlepiej będzie odwiedzić sklep gdzie ja kupowałam zasłony zaciemniające https://nietylkofiranki.pl/156-zaslony-zaciemniajace U nich jest dział zasłon i firan dla dzieci więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Nie tylko masz wybór ale i ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz czegoś specjalnego? Wiem, że niektórzy lubią mieć firanki z postaciami z bajek. Córka ma na ścianie kilka obrazków, kolorowy dywanik i pościel, więc firanki chciałam już wybrać jednolite. Za to kupiłam jej zasłony dwukolorowe w sklepie https://firanyines.pl/42-zaslony-dwukolorowe. Bardzo fajnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group