Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cera naczynkowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Wto 15 Mar 2016, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam żel Colostrum z marki Environ, bez żadnych sztucznych konserwantów, parabenów i dodatków zapachowych które podrażniają uśmiech
Co prawda kosztuje 240 zł, ale masz pewność że przynosi efekty. Większość perfumeryjnych/drogeryjnych kosmetyków oprócz znikomej zawartości wit C czy innych skłądników w większości przeważa gliceryna woda i polepszacze konsystencji kremu :/

A laser tak szczerze nie zawsze przynosi efekt :/ A jak już to trzeba kilka zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia91
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto 29 Mar 2016, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie do cery naczynkowej jest sporo kosmetyków głównie baz maskujących naczynka - http://pieknojestwtobie.com/cera-naczynkowa-pielegnacja-kremy-demakijaz-kosmetyki/

Ważne jest też przestrzeganie odpowiedniej diety bogatej w witaminy z grupy A.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leilla
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2016, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jakiś czas łykam witaminę K i PP- uszczelniają naczynia. Poza tym przede wszystkim unikam opalania, przegrzewania, zabezpieczam się przed mrozem - to najważniejsze rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leilla napisał:
Co jakiś czas łykam witaminę K i PP- uszczelniają naczynia. Poza tym przede wszystkim unikam opalania, przegrzewania, zabezpieczam się przed mrozem - to najważniejsze rzeczy.


polecam do tego jeszcze wit a i d3 oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aduska165
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2016, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie,że na ślub wypada zrobić mocniejszy make up żeby zakryć widoczne naczynka? Marzę o czymś takim http://www.planowaniewesela.pl/jpg/makijaz-slubny/przyklad-makijazu-slubnego-3.jpg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 2 Lut 2017, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że można, ale trzeba pamiętać też żeby dbać o taką skórę odpowiednio http://www.laroche-posay.pl/s%c5%82owniczek-urody/Sk%c3%b3ra-naczyniowa/Warstwa-hydrolipidowa-sk%c3%b3ry-gt1410-w3444.aspx?type=defTopic&idList=1410&value=3444 i stosować właściwe kosmetyki z ceramidami które uszczelniają warstwę hydrolipidową skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdalenkaka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z cerą naczynkową nie ma żartów bo jak się ją zaniedba to później cięzko jest się pozbyć olbrzymich pajączków. Profilaktycznie warto stosować kremy ochronne, a jeśli jest już za późno można pomyśleć o laserowym zamknięciu pęknietnych naczynek http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja żona usuwała poszerzone naczynko nad kolanem u http://tarkiewicz.pl/uslugi/skleroterapia-zamykanie-naczynek/ . Jest zadowolona z zabiegu, do tej pory bardzo nie lubiła wyglądu swoich nóg. Zabieg był bezbolsny, momentami delikatne pieczenie. Kilka dni po zabiegu musiała nosić opaskę elastyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 30 Paź 2018, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei miałam duże problemy z rumieniem, który przecież jest następstwem cery naczynkowej. No i przed ślubem chciałam się pozbyć tego problemu, bo wiadomo - slub i wesele to duże emocje, taniec, śpiew, alkohol - a ja na każdym zdjęciu byłabym cała czerwona na twarzy smutny Dlatego zdecydowałam się usunąć rumień na twarzy tutaj. Jestem zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z problemami cery naczynkowej zmagam się od lat. Używanie dobrej jakości kosmetyków to jedno ale jak się okazuje czasem sami sobie szkodzimy i powodujemy to, że te naczynka są bardziej lub mniej widoczne. Wiedzieliście na przykład o tym, ze piecie kawy czy alkoholu sprawia, że te naczynka stają się bardziej widoczne ? Ja nie miałam o tym pojęcia dopóki nie trafiłam na ten wpis w sieci https://www.moment.pl/blog/popekane-naczynka/. Ogrom rzetelnych i sprawdzonych info, myślę, ze warto skorzystać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group