Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urządzenia kuchenne
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mmalwa123
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 12:08    Temat postu: Urządzenia kuchenne Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o takim urządzeniu do kuchni, jak kruszarka do lodu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leopold_K
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 3
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruszarka do lodu może być, lecz jest to zbędne urządzenie do kuchni. Lepiej kupić woreczki z wodą i zamrażać wtedy obejdzie się bez potrzeby kruszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że w profesjonalnej kuchni jest niezbędne takie urządzenie podobnie jak zmywarka winterhalter, bo co innego zmywać kilka talerzy a co innego kilkadziesiąt, musi być wydajna. Podobnie z kruszarką, do domu wystarczy szpikulec do lodu ale już w restauracji czy barze musi być kruszarka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Nie 10 Lut 2019, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to rzecz gustu ja wolałabym koszty tej inwestycji dołożyć do zaplanowanych kosztów na podstawowy sprzęt AGD. Mając większą pulę pieniędzy można wybierać w nowoczesnym sprzęcie z innowatorskimi rozwiązaniami jak np."gaz pod szkłem" Solgazu. Warto stawiać na polską wysoką jakość, nowoczesny design i funkcje ułatwiające gotowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 24 Lut 2019, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to byłby zbędny wydatek, ale skoro często używasz lodu to czemu nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie w kuchni zmywarki ? Używacie ? ja się zastanawiam nad zmywarką jaką kupić dla 5-osobowej rodziny. Bo niestety czasem bywa tak że nie ma komu umyć naczyń po obiedzie. Przeglądałam Zmywarki Bosch 60 cm na Ceneo marka mi znana i ciesząca się dobra opinią. Ale jak to jest z zużyciem wody, prądu ? Zauważyliście sporą różnicę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Nie 12 Maj 2019, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Thermomixa który robi takie rzeczy. Ma tyle funkcji że większość sprzętów mi zastępuje tak naprawdę. Polecam się wybrać na prezentację do Justyny Ciesiun w Kielcach - mega konkretnie przeprowadzona i widaomo czego i jak uzywać uśmiech no i fajnie przed zakupem sobie zobaczyć jak to działa dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartk_volek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swojej kuchni najbardziej zadowolony jestem ze zmywarki. To jak duży nakład pracy zdjęła z moich barków wydaje się wręcz niemożliwe, a okazało się, że nie znam wszystkich jej funkcji, co uświadomił mi artykuł https://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/38967-przydatne-funkcje-w-zmywarkach-jakich-szukac więc teraz będzie o wiele wydajniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwych urządzeń do kuchni jest wiele, ale większość z nich jest zbędna. Z podstaw wiadomo - lodówka, piekarnik to musi być. Ja stawiam jeszcze na robota kuchennego, bo lubię piec, a to przydatne i pomocne bardzo. Myślę też nad ekspresem do kawy i opiekaczem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wyobrażam sobie nie mieć zmywarki, to super wygoda, ułatwia życie, naczynia są super czyste, mój model maxiflex od Electrolux ma 3 kosze, 1 na sztucće ale też mieszczą się w nim chochle, łopatki, noże, jest bardzo pojemny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group