Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

meble kuchenne
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Nie 24 Cze 2018, 15:05    Temat postu: meble kuchenne Odpowiedz z cytatem

Jakie kolory mebli kuchennych są najlepsze dla małych ciasnych kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma na to chyba jakiegoś jednego patentu, moja kuchnia również jest biała, mam w niej meble koloru białego, wygląda to schludnie, lecz nowocześnie. Bardziej ważne jest moim zdaniem w przypadku małych kuchni to, żeby wszystko było praktycznie rozmieszczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białe meble w kuchni, to aby na pewno dobry pomysł? Wiadomo nie od dziś, że biały kolor potrafi szybko żółknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to chyba coraz mniej spotykany problem, teraz meble zabezpiecza się różnymi specjalnymi preparatami, aby zapobiegać takim właśnie problemom.

Ostatnio zmieniony przez barksi dnia Pon 2 Lip 2018, 15:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W większości przypadków, pewnie tak jest, jednak domyślam się, że zawsze jest szansa, że kupi się gorszej jakości meble, stąd mam pytanie, czym kierować się przy wyborze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 29 Cze 2018, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam małą kuchnię, zrobiłam ją w kolorze białym, przez co optycznie wydaje się większa. Mimo to że kuchnia jest mała, to mam w niej wszystkie, niezbędne urządzenia. Znalazło się nawet miejce na ekspres do kawy - to u mnie wręcz konieczność uśmiech Udało mi się go kupić w fajnej cenie na https://www.swiatekspresow.pl . Sprawdźcie, teraz jest promocja - można kupić ekspres na raty 0%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 2 Lip 2018, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre sklepy słyną z wysokiej jakości produktów, tak też jest w przypadku http://www.mebleblackart.pl/ kupując w tym Poznańskim sklepie możesz być pewny, że meble będą zawsze z wysokiej klasy produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Pią 12 Paź 2018, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez blendera i robota planetarnego ciężko jest w kuchni cokolwiek zrobić Ja już się do takich luksusów przyzwyczaiłam. A co dopiero już nie mówie o zmywarce. świetne jest to że wystarczy tylko wrzucić brudne naczynia i wyjąć czyste. Do tego też musicie mieć sprawdzone tabletki. Ja stosuje te od Sunlight cytrynowe. Poprzednie tak dobrze się nie sprawdzały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne meble projektuje firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Jeżeli ktoś z okolic to polecam. Mnie zrobili piękną kuchnię. Przyjechali zrobili darmowy pomiar. Potem czekałam kilka tygodni ale jak na meble pod wymiar to i tak nie długo. W końcu wszystko musiało być dokładnie przycięte. Bardzo jestem zadowolona z współpracy. Bardzo rzetelna firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinasocha
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do małych kuchni najlepiej wybrać jasne meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group