Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co dla faceta na walentynki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Nie 4 Lut 2018, 9:31    Temat postu: Co dla faceta na walentynki Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny mam ogromna prosbe piszcie co kupujecie na walentynki swojemu facetowi z gory dziekuje za wszystkie rady buziaki papa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 5 Lut 2018, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki ale taka złota róża to nie jest dobry prezent dla chłopaka. Sama w sumie nie byłabym z niego zadowolona bo nie wiedziałabym co z tym robić. Jest to po prostu zbieranie kurzu język Zastanawiałam się ostatnio nad tym aby dla swojego chłopaka zaprojektować kubeczek z napisem. Co o tym sądzicie?
http://prezentydlazakochanych.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryska_w
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym prezentem będzie elegancka koszula, krawat lub ładny sweter. Zawsze tez można kupić facetowi marynarkę aby dobrze wyglądał. Uniwersalnym i trafnym prezentem są książki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książka może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weloaraszer
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pią 27 Kwi 2018, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszulka z nadrukiem może? Ja głównie zamawiam takie rzeczy z https://ideashirt.pl/ i śmiało polecam. Koszulki mają świetnej jakości jak dla mnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że prezenty powinno dobierać się do zainteresowań danej osoby. Nie wiem czym interesuje się Twój facet, ale ja pasjonuję się modą. Staram się każdego dnia wyglądać elegancko, aby sprawiać dobre wrażenie. Ja, z pewnością ucieszyłbym się ze spinek do mankietu oferowanych przez sklep internetowy https://e-spinki.pl/pl/c/Spinki-do-mankietow-Hobby-i-Praca/26 - może warto byłoby pójść w tym kierunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_B
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw 21 Cze 2018, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję krawat i koszulę. Nieraz podaruję prezent nie rzeczowy np. wyjście na romantyczna kolację. PO ślubie prezentem będzie wyjazd w Alpy szwajcarskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzaliście już ofertę https://szybkoprezent.pl/731-prezent-na-dzien-chlopaka ? Mają tam szeroki wybór prezentów, więc na pewno uda wam się coś wybrać idealnego uśmiech Ja już prezent dla swojego chłopaka mam wybrany. Myślę także o zakupie drobiazgu dla brata i taty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadzikpos
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Łeba

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli uprawia jogging może kupić buty do biegania. Możesz zadbać o jego elegancki wygląd kupując muchę lub krawat. Z książki też byłbym zadowolony jeśli byłby to mój ulubiony gatunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walentynki to taki niezobowiązujący do drogich prezentów dzień. Myślę, że koszulka z własnym nadrukiem https://tshirt-gallery.pl/ będzie niezłym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli wymyślimy jakiś śmieszny tekst. Może taki obrazujący nasz związek. Koszulka może stać się niezłą pamiątką. Co Wy o tym myślicie? Ja uważam, że każdy z nas jest na tyle kreatywny, że ze spokojem skorzystać może z kreatora nadruków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group