Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie dostałam sie na studia medyczne....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 5 Cze 2018, 10:42    Temat postu: Nie dostałam sie na studia medyczne.... Odpowiedz z cytatem

Właśnie przed chwilą okazało się że zawaliłam i w tym roku nie mam szans dostać się na medycynę. Trochę się tego spodziewałam, ale jednak zawód jest ogromny. Tyle pracy, korki z chemii... nie chodziłam nigdzie na biologię, wymyśliłam sobie że sama będę w domu i widać efekt, poszła gorzej niż chemia. Jeszcze najgorsze że mój chłopak napisał świetnie, i niestety, w tym roku wyjedzie. Rozstaniemy się na cały długi rok. Dziewczyny, jestem taka załamana i zawiedziona sad jest sens w przyszłym roku w ogóle startować? Czy lepiej uznać, że się po prostu nie nadaję... s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czokaniaszak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Wto 5 Cze 2018, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z sesją poprawkową i drugim naborem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 6 Cze 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarza się.... Masz dwie opcje:

1. Uczyć się i poprawiać maturę. Będziesz startowała na studia w przyszłym roku.

2. Wybrać się do studium medycznego, bo tam jest również wiele ciekwawych kierunków, spośród których wiele daje mozliwość znalezienia ciekawej pracy w przyszłości:
https://atutszkola.pl/oddzialy/wroclaw/policealna-szkola-medyczna/

Na przykłąd w Atucie.

Nie załamuj się, jesteś jeszcze młoda i masz duże możliwości uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
veroniika
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 14 Cze 2018, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic się nie martw, większość moich znajomych aplikowała po 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justy_ska
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2021
Posty: 35
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w międzyczasie ewentualnych kolejnych podejść jakaś szkoła policealna? Kierunek medyczny. Wiem że to nie to samo, ale można zdobyć uprawnienia do pracy w zawodzie z obszaru medycznego za darmo i już w międzyczasie gdzieś łapać kontakty, doświadczenie uśmiech w Cosinusach trochę mają tej oferty medycznej, warto sprawdzić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, taka roczna szkoła policealna to fajna opcja. nie wiem jaki konkretnie kierunek Cię interesuje ale jeśli jest to fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo to zerknij sobie na ofertę Mazowieckiej Uczelni Medycznej https://mum.edu.pl/. Tu przy rekrutacji liczy się przede wszystkim kolejność zgłoszeń uśmiech ja tu studiuje od 2 lat i jestem bardzo zadowolona z poziomu zajęć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest koniec świata, mam wielu znajomych, który po kilka razy zawali na studia i w końcu zdali i ukończyli swoje wymarzone kierunki. Nawet jak się nie dostaniecie to i tak pewnie znajdziecie jakąś fajną pracę. Może zainteresuje was praca podlaskie (też Białystok)? W internecie jest pełno ogłoszeń o pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Nie 31 Lip 2022, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno dostać się na studia medyczne i naprawdę trudno też je skończyć. Ja też się nie dostałam dlatego zdecydowałam że i tak pozostanę w branży i skończę kierunek medyczny w szkole policealnej. Możliwości jest mnóstwo, wiele z Was pewnie sobie nawet nie zdaje sprawę. Zobaczcie tu https://profesjaedukacja.pl/ . Mają takie kierunki jak higienistka stomatologiczna, technik masażysta czy opiekun medyczny. Zajęcia prowadzone w pełni profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki konkretnie kierunek Cię interesuje ? bo jeśli jest to na przykład położnictwo to spróbuj rekrutacji na Mazowiecką Uczelnię Medyczną https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-poloznictwo/. To uczelnia prywatna, składając papiery pamiętaj, ze liczy się też kolejność zgłoszeń. Uczelnia świetna, wysoki poziom, rozsądne czesne i bardzo doświadczeni wykładowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że warto mieć taki Hologram do legitymacji studenckiej ? Słyszałam że to są unikatowe rzeczy i warto coś takiego kolekcjonować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group