Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Umeblowanie pokoju dziennego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 7 Maj 2018, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos tapet, to ostatnio położyłam u siebie tapetę w... kuchni! Stwierdziłam, że nic innego nie będzie tam aż tak pasowało, jak fototapeta, którą wypatrzyłam w internecie. Położyłam ją na ścianie, na której nie mam innych mebli, tylko ławę (taką jak tu: https://www.kupujemymeble.pl/lawy.html). Wszystkim gościom się bardzo podoba, także myślę, że to był dobry pomysł, żeby zdecydować się właśnie na takie wyjście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że meble to podstawa ale trzeba też pomyśleć o akcesoriach. Ja długo nie mogłam zdecydowac się na rolety do salonu. Opcji jest tyle, że naprawdę cięzko wybrać. W końcu zdecydowałam się na rolety na zamówienie. Wybrałam rolety dzień-noc do salon ze sklepu DecoDesign. Mają bardzo tanie rolety dobrej jakości. Poza tym sa naprawde proste w montażu, można je założyć samodzielnie bez konieczności wiercenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Sob 9 Cze 2018, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co najważniejsze jest w salonie w każdym domu? Oczywisćie wygodna kanapa i wielkie kino domowe ;D Ja wlasnie nie mam kina, tylko telewizor, ale planuje na naszą rocznicę zamówić przez neta https://www.sferis.pl/kina-domowe-2099 jakiś już lepszy zestaw. Dużo czasu spędzamy w salonie więc opłaca nam się to uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eleite37
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie 10 Cze 2018, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne by czuć się w takim pokoju dobrze - ja robiłam wszystko pod Nas.
_________________
https://taka-pozyczka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 13 Cze 2018, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju dziecięcym koniecznie zamontujcie takie stopery na drzwi! Dzięki nim dziecko nie zrobi sobie krzywdy, nie przytnie paluszków drzwiami, a drzwi przy okazji nie zniszczą ściany. Ja znalazłam bardzo stylowe stopery i sama zdziwiłam się, że takie małe dodatki mogą mieć tak ciekawe wzory!
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 13 Cze 2018, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz umeblowania warto też zastanowić się nad dekoracjami. Ja osobiście jestem wielką fanką dekoracji ściennych i lubię zawieszać różne plakaty oraz obrazy. Z reguły wybieram też ramy - drewniane ze strony http://galeriaram.pl/ramy-drewniane/. Myślę, że i Wam się spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofija12
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, a jeżeli już mowa o dekoracji to zapewne świetnym pomysłem będzie zakup rolety na okno. Poza swoim praktycznym zastosowaniem pełnią świetną funkcję jako element dekoracyjny. Mój pokój całkowicie odmienił swój wizerunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiesz jak urządzić pokój w którym będą zatrzymywać się twoi goście , to może pomoże ci w tym artykuł http://www.ladnie-mieszkaj.pl/pokoj-goscinny-o-czym-nalezy-pamietac-przy-jego-urzadzaniu/ . Bo pokój musi zapewniać zarówno wygodę jak i komfort ale też dobrze się prezentować. A często dobranie odpowiednich mebli to duży kłopot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gooosiara
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 13 Lip 2018, 0:23    Temat postu: przemeblowanie Odpowiedz z cytatem

razem zróbcie przemeblowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilk12
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 13 Lip 2018, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzednicy mają rację z tym że najważniejsze to czuć się dobrze w swoim pokoju. Dobierz sobie komplet wypoczynkowy który kolorystycznie wpasuje się do ścian oraz mebli. Do tego dużo kwiatów, zasłony i masz super pokój uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group