Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amanda76
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2018, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy organizacji wesela i ślubu ważne jest pare spraw, my najwięcej kłopotu mieliśmy ze znalezieniem ładnego auta do ślubu, ale udało nam się wreszcie znaleźć - http://sklasadoslubu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Okno13
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z największych dylematów podczas ślubu był wybór fotografa. Nie chceliśmyy przepłacać ale miał on też być na poziome. W wyborze pomół nam w tym znacznie dany artykuł: http://maciejm.pl/przygotowania-do-slubu-czyli-wybor-dobrego-fotografa/. Serdecznie polecam oraz życzę powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzlai
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 1 Cze 2018, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czzesc czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justitta
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowania do wesela wymaga dobrej logistyki, bo trzeba zgrać salę, kościół, zespół, fotografa itd. Dodatkowo trzeba zadbać o alkohol, kwiaty itd.
Najlepiej zacząć od kościoła i sali, a potem spróbować dograć pozostałe elementy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 5 Cze 2018, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć co jest modne w danym sezonie. I wcale nie mam na myśli ubrań tylko dekoracje ślubne. Polecam zapoznać się z trendami wśród zaproszeń na 2018 rok: https://www.zapi.pl/blog/kolory-zaproszen-inspiracje-i-pomysly-na-rok-2018-b51.html. Myślę, że w ten sposób łatwiej Wam będzie podjąć decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 6 Cze 2018, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podczas przygotowań nie można pominąć wyboru sali weselnej uśmiech. Tych jest od groma, ale niestety nie wszystkie są godne polecenia. Ja organizowałem przyjęcie w http://acapulco.com.pl/index.php/home i było świetnie, ale już moi znajomi, którzy organizowali przyjęcie w innym miejscu w ogóle nie byli zadowoleni - ponoć serwowano im zimne posiłki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 7 Cze 2018, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, wybór sali weselnej to ważna kwestia, dobrze jest wybierać te z polecenia albo takie gdzie już mieliście okazję być i sprawdzić je osobiście. Tak było i w naszym przypadku, mogę więc polecić Albizję w Lemanach, koło Szczytna, tam takie rzeczy jak zimne, czy niesmaczne posiłki się nie zdarzają, wszystko jest świeże i bardzo ładnie podane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdalenka Kraków
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 13:37    Temat postu: Polski Stół Serów Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/SerowarniaMagdalenka/

Polecam "Polski Stół Serów" idealny na przyjęcia weselne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba zacząć od porządnego lokalu, bo terminów nie ma. Ja miałam wesele w willi Opal w Grzybowie. Zawsze chciałam miec nad morzem wesele i się udało. Wesele bardzo się udało, przepyszne było jedzenie, każdy się zachwycał. Były cały czas pełne tace, to bardzo ważne na weselach, bo pamiętam jak moja znajoma miała wesele i dosłownie po 22 brakowało jedzenia, a alkohol się lał, więc towarzystwo na drugi dzień miało potwornego kaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 19 Cze 2018, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja ślubu to naprawdę praca prawie, że na cały etat. Jest mnóstwo spraw do załatwienia i decyzji do podjęcia. Jeżeli rzeczywiście chcesz to zrobić sama a nie za pomocą konsultanta ślubnego to zacznij od sali, a później jedna po drugiej wykreślaj kolejne aspekty do załatwienia.
Koniecznie też znajdź fotografa tutaj http://mimofoto.pl/ masz dobrego fotografa i przy okazji mają też usługę fotobudki więc masz zapewnioną fajną atrakcję dla gości:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 4 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group