Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński - kto organizuje, kogo zapraszać? Pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derdik
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 8

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wianki to bardzo fajny pomysł uśmiech
_________________
dietetyk toruń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem organizują znajome i sama panna młoda. Tak samo w przypadku kawalerskiego (tylko w kawalerskim organizuje Pan Młody i jego znajomi), a co do zaproszeń to wydaje mi się, że zwyczajnie zaprasza się kogo się chce.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinezka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 13

PostWysłany: Sro 3 Sty 2018, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panieński organizuje świadkowa panny młodej. To chyba zgodne z tradycją i intuicją uśmiech. Wieczór może być niespodzianką albo sprawą otwartą, ale na moje z panną młodą można co najwyżej skonsultować listę gości, reszta w gestii świadkowej. W końcu skoro nią została, to jest bardzo bliska przyszłej pannie młodej i musi znać ją na tyle, by wiedzieć jaki wieczór sprawi jej największą radochę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie albo rodzeństwo, albo świadkowie takie coś organizują, a kogo zaprosić to już można samemu zasegurować no chyba, ze organizator zna nasz dobrze to można zdać się na to,że zaprosi tych co ma. Tutaj macie też fajnie opisane najważniejsze obowiązki świadków - http://hotelnabloniach.pl/blog/7-obowiazkow-swiadka-dzieki-ktorym-mloda-para-moze-spac-spokojnie/ bo wiele osób o tym po prostu zapomina.

Z drugiej strony nalezy też pamiętać, że świadek to również nasz gość .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak poza tym polecam ustalić budżet. Czasem się okazuje że wychodzi np. 800 zł/os i dla kogoś to jest dużo. Szczególnie jak się pozbiera dojazd, atrakcje, jedzenie, prezent, noclegi.
A druhny mają w zwyczaju organizować więcej niż mniej. I brać poprawkę na to,że jednej osobie zawsze może coś wypaść na już.

Od siebie polecam wycieczkę do Krakowa:
https://cracowcitybreakers.pl/

zastanówcie sie nad wynajęciem sobie przewodnika do takiej wycieczki po Krakowie, zobaczcie dzieki temu wiecej a cena rozłozy się na wiele osób uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zorganizować wieczór kawalerski dla mojego kolegi. Znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili przemyślała sobie taką usługę jak striptizerka Płock i muszę przyznać, że jest to jakiś pomysł. Widziałam, że w tej firmie https://www.tancerkaerotyczna.pl/striptizerka-warszawa-plock-wyszkow-radom/ można znaleźć tego typu usługi i jestem ciekawa, co wy na ten temat uważacie. Dajcie mi znać, a będę wdzięczna za wszelkie polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko organizowałam sobie sama, ponieważ bardzo chciałam wyjechać za granicę, z okazji mojego wieczoru panieńskiego. Podróżuję zazwyczaj z biurem Konsorcjum.pl - świetna firma, która ma duży wybór kierunków. Teraz planuję wyjazd do Brazylii! Niesamowite doświadczenie odwiedzić kolejny kontynent na mapie świata!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group