Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokaz Fajerwerków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
superpower1
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 24 Lip 2015, 12:38    Temat postu: Pokaz Fajerwerków Odpowiedz z cytatem

Chcecie, aby niebo rozbłysło na Waszą cześć? Marzycie by na ślubie pojawiło się coś nietuzinkowego? Chcecie mieć wejście na salę weselną w iskrzącym szpalerze fontann? Napiszcie do mnie. Bezpośredni importer działająca na rynku od lat oferuje oprawę ślubów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych w fajerwerki.
Kontakt: Agnieszka
tel. 22 723 84 00
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marina_kruk
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2015, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie całkiem ciekawy pomysł, gdyby jeszcze mogły rozbłysnąć jakieś inicjały albo jakiż znak specjalny… podoba mi się taka opcja uśmiech
_________________
Taka to ja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vennia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 27 Maj 2018, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pokazy fajerwerków to na prawdę świetna sprawa. Razem z narzeczonym właśnie szukamy jakiegoś importera fajerwerków. Na stronie: http://www.jorge.com.pl/hurtownia-fajerwerkow znalazłam ich spory wybór, ale chciałabym najpierw poznać jakieś opinie na temat tej hurtowni. Kupowaliście może coś od nich ? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group