Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kwiaty w maju
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medeuska
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 23

PostWysłany: Czw 12 Sty 2012, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapytam tutaj, nie będe otwierać nowego tematu...

nie wiecie czy w połowie czerwca dostanę niedrogo białe tulipany? marzą mi się na stole.... a dość sporo ich będę potrzebować..
teraz widze że na giełdzie kwiatów cena tulipana to 1-1,4zł, ale jaka będzie w czerwcu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lipcu nie było w ogóle.. Tzn. po znajomości jedna osoba się dowiadywała to powiedzieli, że jak się uprę to załatwią, ale cena będzie bardzo wysoka.. Tylko już nie pamiętam, czy lipiec był za wcześnie, czy za późno na tulipany.. Chyba za późno, bo na dzień kobiet się często daje?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medeuska
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 23

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, może w połowie czerwca jeszcze będą...? to jeszcze nie kalendarzowe lato Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo też zależy od kwiaciarni, czy miejsca skąd będziesz zamawiała kwiaty. Musisz pytać u źródła, bo jedni są w stanie je mieć inni nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 19:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie napisałam o kwiatach z Holandii, tylko o tym żeby właśnie zapytać w kwiaciarni/na giełdzie kwiatowej czy będą dostępne. I raczej rzadko się je sprowadza, sprzedaje się z upraw Polskich. A tak poza tym to tulipan wbrew temu co napisałaś jest bardzo trwałym kwiatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dkowalska
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 11 Maj 2018, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że najlepiej jest udać się z takim problemem do florystki. Ja się totalnie nie znam na kwiatach. Ślub brałam w Krakowie i poszłam do http://www.bialeanemony.pl/ i Pani tam absolutnie ze wszystkim mi pomogła, dobrała itd Very Happy nie mogłam być bardziej zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oczko 38
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jeśli chodzi o tulipany to może być problem. Popatrz sobie faktycznie na proponowane dekoracje przez florystkę, oni na prawdę maja bardzo fajne propozycje i to również może bardzo ciekawie wyglądać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika1251
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 26 Maj 2018, 10:30    Temat postu: Lilak pospolity Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech może któraś z obecnych Pań mi pomoże uśmiech datę ślubu wyznaczylismy na 22 maja. Jako dekorację kwiatową marzą mi się lilaki czyli bzy uśmiech niestety od znajomych usłyszałam, że koniec maja to już nie pora na bzy. Myślicie że będzie można je skądś sprowadzić? Czy floryści mają "swoje dojścia" do takich kwiatów? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group