Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie macie internet? Radiowy? Neostrada
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 15:09    Temat postu: Gdzie macie internet? Radiowy? Neostrada Odpowiedz z cytatem

Bo ja mam obecnie neostradę ale ma taką wolną prędkość,że chyba zwariuję ;/ Gdzie mozna załozyć sobie lepszy internet?
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety z neostradą tak bywa... Nie jest zbyt szybka a na pewno nie taka szybka jak w promocjach. Jest tam podawana prękość do a nie prędkość jaka jest rzeczywista... Sama jakiś czas temu zdecydowałam się na internet plus telewizję w UPC. Można tam podpisac sobie umowę na niedrogi pakiet. Jak jesteś nowym klientem to możesz liczyć na najlepsze promocje. Nie mają tam jednak promocji na całą Polskę ale różne w zależności od tego gdzie konkretnie się mieszka. Możesz wpisać sobie swój adres tutaj: https://panwybierak.pl/oferty/internet/46 oraz na stronie wyskoczą Ci oferty wszystkich operatorów. Możesz sobie mniej wiecej porównać. uśmiech
Powrót do góry
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 30 Gru 2015, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałaś w jakim mieście mieszkasz, nie mówiąc już o konkretnym obszarze.
Jeśli do Twojej centrali sygnał doprowadzony jest światłowodami, to być może można zmienić umowę z Neostradą na szybszy transfer, albo przenieść się do Netii, która wykorzystuje tą samą infrastrukturę. Być może ci drudzy mają atrakcyjniejszą ofertę z szybszym transferem.
Bardzo szybki jest internet w technologii LTE, ale nie jest wszędzie dostępny i często ma limit danych, po przekroczeniu którego transfer zwalnia, Po zwolnieniu i tak jest szybszy od standardowego łącza na kablach miedzianych.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
magda7
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pią 23 Mar 2018, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Łodzi i mam internet wykupiony w firmie Toya https://toya.net.pl/internet Jest to lokalny dostawca telewizji kablowej i internetu. Mamy do wyboru różnego rodzaju abonamentu o różnej prędkości. W Toyi lubię to, że jest tam dużo wszelkiego rodzaju promocji i zniżek. Nawet jeśli zasady zmieniają się w trakcie trwania umowy to klienci mogą liczyć na różnego rodzaju zniżki. Dodatkowo możemy wykupić sobie pakiet telewizyjny, abonament na telefon stacjonarny i komórkowy. Jeśli zdecydujemy się na dwie lub więcej usług zapłacimy proporcjonalnie mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 2 Maj 2018, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie najbardziej polecam lokalnych dostawców. U mnie jest to np Elbonet, z którego korzystamy w domu już od dawna i internet sprawdza się znakomicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 5 Maj 2018, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to najlepsza teraz jest sieć światłowodowa https://www.inea.pl/popc , korzystacie? mega szybko działa chyba nie ma porównania z takimi standardowymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hrabczyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie 13 Maj 2018, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zmieniłem z radiowego na światłowód i naprawdę jest to zmiana poziomu życia
_________________
porównywarka pożyczek ratalnych pozycznaraty.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam z UPC - https://www.upc.pl/internet/kup-internet-bez-zobowiazania/ u nas w rodzinie chyba większość osób korzysta z tego dostawcy i nie slyszałam żeby ktoś był niezadowolony, wszyscy sobie chwalą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 21 Sie 2018, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam od jakiegoś miesiąca internet mobilny w sieci Otvarta https://otvarta.pl/internet. Płacę 39,99 zł i w ramach abonamentu mam do wykorzystania 100 GB w dzień i 200 GB w nocy. Umowa na czas nieokreślony co jest sporym atutem. Internet szybki i stabilny, nie zacina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 22 Lut 2019, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W białymstoku swoje usługi oferuje firma Koba. W ich ofercie można znaleźc fajny internet, telefon, telewizję - https://www.koba.pl/telefon-oszczedny/ generalnie wszystkie usługi tego typu jakich potrzebujesz. WArto przyjrzeć się ich ofercie według mnie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group