Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pić wodę dla urody?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 12:12    Temat postu: Pić wodę dla urody? Odpowiedz z cytatem

Widziałam jakiś czas temu taki eksperyment gdzie babka przez chyba miesiąc piła codziennie zalecane 2 litry wody. Miała fotkę przed i po.
Po wyglądała jakoś tak zdrowiej i młodziej - wychodzi na to, że picie wody wpływa korzystnie na urodę. Czytałam, że jak już pić wodę, to taką, która ma dużą zawartość minerałów. W jednym rankingu dobrze wypadła ta http://muszynskiezdroje.pl/ - myślicie, że ma to znaczenie?
Chodzi mi o to, czy warto pić wodę tak ogólnie - jakąkolwiek czy może raczej właśnie jakąś taką z górnej półki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 11 Mar 2018, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ma to dobry wpływ bo woda zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry uśmiech ale warto też stosować odpowiednie kosmetyki, ja widze rożnicę. Od jakiegoś miesiąca dziennie wklepuje te masło do ciała http://bielenda.pl/produkty/vegan-friendly-maslo-do-ciala-buriti I skóra niewątpliwie jest bardziej odżywiona i jędrna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 16:08    Temat postu: Woda Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Od kiedy ja zaczęłam wypijać około 1,5 l wody dziennie zauważyłam, że cerę mam ładniejsza i się ta nie tłuści.. Wyglądam lepiej po prostu. Warto kupić też na przykład jakąś maseczkę do twarzy, która nam zbierze to, co nie jest potrzebne na skórze. Z tego, co wiem tu https://puderek.com.pl/maseczki-do-twarzy/2177-skin79-animal-mask-for-angry-cat-kojaca-maska-w-placie-dla-cery-problematycznej.html możecie kupić fajną, ,a Puderek ma dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borys
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Lezno

PostWysłany: Sob 31 Mar 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że piję i to w niemałych ilościach. Woda działa zbawiennie na cerę.
_________________
Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to już musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też piję dużo wody, zwykle warszawskiej kranówki bo mi ona smakuje odkąd za unijne pieniądze porobili w MPWiK wszystkie niezbędne remonty i przebudowy, teraz mamy wodę całkiem dobrą i na pewno czestą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group