Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

gdzie po sukienki???:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lepiej żeby suknię zaprojektowała polska projektantka mody ? Wtedy to na pewno będzie wyjątkowa i indywidualnie dobrana kreacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maria.Waszk
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknie ślubną lepiej żeby uszyła krawcowa, nawet jeśli będzie wzorować i inspirować na jakiejś znanej projektantce.
_________________
Ślub to wyjątkowe wydarzenie, każda z nas chce wtedy wyglądać wyjątkowo Suknie ślubne Czeladź - Po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda_nowak95
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Cze 2017, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o suknie ślubne to polecam zajrzeć na http://www.onaion.gdziewesele.pl/Moda-damska/ mają fajny wykaz salonów i od razu opinie o nich uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sloneczko25
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją suknie kupiłam w Katowicach w salonie Evita. suknie piękne i przede wszystkim jest w czym wybierać , można przymierzać Panie są cierpliwe i nic nie wciskają na siłe. Potrafia dobrze doradzić. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podobają ci się sukienki tego typu: https://modomierz.pl/modne-sukienki, to mogę mieć dla ciebie kilka kontaktów do osób, które zajmują się projektowaniem bardzo podobnych. Mi co prawda szyli tylko letnie sukienki do pracy, ale słyszałam, że specjalizują się w bardziej eleganckich, wizytowych kreacjach,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakich rozmiarach potrzebujecie te sukienki i na jaką okazję? Ja ostatnio szukałam sukienek na wesele dla puszystych i znalazłam świetną ofertę, mianowicie https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/Sukienka-na-wesele-dla-puszystej/32 . Dobra jakość za niską cenę. Myślę, że będziecie zainteresowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Butik Luisa
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 121

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2023, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego butiku Luisa z Bydgoszczy w którym będziesz mogła znaleźć piękne sukienki https://luisacerano-bydgoszcz.pl/kategoria-produktu/sukienki/ na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo naszej stylistki. Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że zakupy będą w pełni udane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group