Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki dla ciężarnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bierendaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Wto 8 Maj 2018, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy trzeba używać jakiś specjalnych kosmetyków. Powinny pewnie wystarczyć te same co teraz używacie. Najlepiej oczywiście jakby to były naturalne kosmetyki oczko Ja takie już teraz praktycznie tylko kupuje. Mam sprawdzoną drogerię https://drogerialilaroz.pl gdzie głównie takie sprzedają uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne to najlepszy wybór nie tylko dla kobiet ciężarnych. Są skuteczne a jednocześnie bezpieczne. Ja bardzo lubię produkty marki Eldan Cosmetics. Można u nich kupić dobrej jakości kremy, maski, produkty do demakijazu a nawet pełne kuracje http://www.eldancosmetics.pl/kuracje. Ja mam skórę suchą i testowałam już kurację Eldan Głębokie Nawilżenie - polecam jak najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sro 23 Maj 2018, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki to wiadomo że trzeba stosować jakieś specjalne ale pamiętajcie też o profilaktyce i tu się sprawdza bio-oil przeciwko rozstępom, można zacząć smarować brzuszek już w 4 miesiącu żeby zapobiec ich powstawaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dociak
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 10

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 12:23    Temat postu: mustela na rozstępy Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie można pominąć i zapomnieć o musteli na rozstępy https://www.apteka-melissa.pl/produkt/mustela-maternite-krem-przeciw-rozstepom-150-ml,14958.html. Dla mnie jest to numer jeden. Smarowałam nim ciało przynajmniej dwa razy dziennie w ciąży oraz po ciąży i skóra po nim jest bardzo elastyczna i nawilżona. Dlatego uważam, że każda przyszła mama powinna mieć go pod ręką. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aptekach internetowych bez problemu znajdziesz wszystko, co przyda się podczas ciąży. Zarówno kosmetyki, jak i witaminy czy inne suplementy diety. Zajrzyj tutaj: https://www.doz.pl/apteka/k290-Ciaza_i_dziecko. Ta apteka internetowa ma bardzo dobre ceny i duży wybór produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
David23
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 8
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy moja żona była w ciąży to starała się używać tylko naturalnych kosmetyków, a do tego różnego rodzaju kremów przeciwko rozstępom. Pamiętam, że kupowała ten https://www.wapteka.pl/mustela-maternite-krem-przeciw-rozstepom-250-ml-11291,p i nie miała później żadnych problemów ze swoją skórą. Bardzo skuteczny środek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulina G
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosowałam olejek bio oil od samego początku i efekt był taki, że nie doznałam żadnych rozstępów z czego jestem bardzo zadowolona. olejek jest o przyjemnych zapachu, delikatny, nie podrażnia skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciąży najlepszym rozwiązaniem będą kosmetyki apteczne. One są delikatne, nie uczulają. W takich miejscach jak apteka online znajdziesz specjalne serie kosmetyków przeznaczone właśnie dla kobiet w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jegonarzeczona
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 12

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną propozycją są kosmetyki do pielęgnacji cery od Calluna Medica. Jest to marka rekomendowana przez Sylwię Bomba, która proponuje je szczególnie dla ciężarówek ze względu na bezpieczny, naturalny skład. Sama używam linii głęboko nawilżającej i jestem zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro 27 Lut 2019, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest dobre kosmetyki znaleźć w sklepie stacjonarnym dla kobiet w ciąży. Widziałam ciekawe propozycje na http://jejustore.pl/ .Mają tam wiele ciekawych opcji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie, nawet będą w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group