Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Błedna diagnoza lekarza
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania2011
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie 25 Lut 2018, 22:57    Temat postu: Błedna diagnoza lekarza Odpowiedz z cytatem

Wyczytałam tu http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/bledna-diagnoza-lekarska-odszkodowanie/ , że czasami lekarz wyznaczy błędną diagnoze lekarską, która potrafi nieść wiele negatywnych skutków dla zdrowia i życia poszkodowanego pacjenta.. W takich sytuacjach podobno warto walczyć o godne odszkodowanie? Jak myślicie czy oby na pewno warto coś z tym robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego dobrze jest się wystrzegać lekarzy z przypadku. Jeżeli nie masz zaufanego lekarza a jesteś z Wrocławia to zobacz sobie tę stronę https://lekarzobok.pl
Masz super opcje zamówienia lekarza na telefon o dowolnej porze i w dowolnym dniu. Na pewno Ci pomogą, a na zdrowiu nie ma co oszczędzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosper
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to temat dla specjalisty... Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić.
_________________
jeśli tak, był wariatem. Myśl ta nie sprawiła mu specjalnej przykrości - bardziej się lękał tego, że może nie mieć racji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ko-be
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 30 Maj 2018, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy i informacji. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...
_________________
Wyobrażałem sobie, że może rzeczywiście jest nadzwyczajnym człowiekiem. Po prostu jest sobą i basta. I może właśnie temu zawdzięcza swoją siłę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 13 Cze 2018, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przysługuje Ci wtedy odszkodowanie z tytułu błędu lekarskiego. Zainteresuj się bardziej tematem. Ja wcześniej nie miałam (na szczęście) takiego przypadku, więc nie mogę więcej pomóc.
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Pon 2 Lip 2018, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No błędy lekarskie to są strasznie trudne sytuacje… Jeśli masz ten problem, a wiem z doświadczenia że to ciężka sytuacja, to polecam jednak prawnika http://holdingprawny.pl/cennik/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czokaniaszak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pon 2 Lip 2018, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto jest bronić swoich praw a nierzadko można na tym trochę zarobic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakowski912
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 82

PostWysłany: Sro 10 Cze 2020, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba walczyć o swoje prawa ale przy tym mieć pewność, że ma się racje.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
_________________
fotograf ślubny Kraków
Rób tak żeby pracą bylo Twoje hobby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety i takie sytuacje się zdarzają. Wiadomo, nie przewidzi się wszystkiego. W takich przypadkach solidne odszkodowanie to sprawa priorytetowa. Według mnie prowadzona przez osobę z doświadczeniem. A takie pracują w kancelarii Eventum w Poznaniu. To jedna z ich specjalizacji jeśli o odszkodowania chodzi. Nie boją się nawet trudnych czy skomplikowanych spraw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Sro 9 Sie 2023, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam niejednokrotnie korzystałem. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje na temat nowoczesnego centrum medycznego FMC Łódz, które specjalizuje się między innymi w rehabilitacja łódź prywatnie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group