Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer/makijażysta w domu czy w salonie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sro 22 Lis 2017, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej pójść do salonu. Rozmawiałam kiedyś ze znajomą wizażystką i mówiła, że jak panny młode do niej przychodzą na makijaż, to na chwilę odrywają się od tego całego zamieszania i nerwów w domu oczko Ważne jest oczywiście, żeby wizażystka była sprawdzona. Koleżanka brała ślub w tym roku na wakacjach i malowała ją pani z salonu Bikora w Warszawie. Szczerze mówiąc nigdy nie widziałam tak ładnie i naturalnie pomalowanej panny młodej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwygodniej w domu



learn this here now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre rzeczy można zrobić samej w domku uśmiech ja na przykład jeżeli chodzi o rzęsy to zawsze robie je po swojemu. Zwykle zamawiam sobie prosto z https://www.amazinglashes.pl/sztuczne-rzesy, a resztę to robię z moją ulubioną kosmetyczką Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kama89
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Wto 9 Sty 2018, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z racji, że ślub miałam w wakacje i było strasznie, ale i to strasznie gorąco to postanowiłam nie korzystać z usług makijażystki i sama zrobiłam sobie bardzo delikatny makijaż w stylu takiego szkolnego. Nawet chyba się posłużyłam radami z http://www.ezebra.pl/Lekki-makijaz-do-szkoly-od-czego-zaczac-blog-pol-1504519113.html , a fryzurę zrobiła mi moja siostra. Szkoda mi było pieniędzy na fryzjerkę i makijażystkę. Tanie to one nie są wiec nie widzę sensu w tym aby przepłacać za nie. Szczególnie, że mocniejszy makijaż szybko by mi spłyną. A fryzura była taka prosta, że moja siostra bez problemu dała radę mnie uczesać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Sro 16 Maj 2018, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to kwestia indywidualnego dogadania się. Najważniejsze, by mieć dobrego fryzjera i przede wszystkim wypróbowaną, ale i dopasowaną fryzurę. Piękne uczesania ślubne wykonuje p. Michał Wadas, z którym skontaktować się można przez http://www.salonwadas.pl/kontakt/ . Warto zadzwonić i dopytać o szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danielek120
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę w stanie pomóc, ponieważ nie jest to w ogóle moja dziedzina wiedzy...
_________________
Czy nie jest jasne jak słońce, że całe zło naszego życia ma przyczynę w tyranii człowieka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 7 Sie 2018, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jest twoje wesele to lepiej jak to będzie wszystko organizowane w salonie, a w domu będzie porządek, a jeśli nie wiesz jaki kolor włosów i jaka fryzura ma być wykonana, możliwe że pomogą Ci w tym informacje ze strony http://www.gospodyni24.pl/farbowanie-wlosow-sredni-blond/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitttk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydowanie w domu. Mniej stresu i niepotrzebnego zamieszania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
endywia_007
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też myślę, na spokojnie w domu bez stresu i zamieszania
_________________
"Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami."
Cassandra Clare – Miasto szkła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2018, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to wolę u kosmetyczki. Bez problemu może ona zaaplikować sztuczne rzęsy od https://www.amazinglashes.com/sztuczne-rzesy. Dla mnie to tez relaks język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group