Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oddam kota w dobre ręce
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 11 Mar 2012, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluno Shocked Shocked Shocked

Jak na razie to Ty wyskakujesz z atakami, ja tylko chciałam zaznaczyć, że nie warto wydawać sądów jak się nie wie do końca co i jak. Zresztą nieważne. Nie wiem o co Ci chodzi z tym atakowaniem Ciebie, nie jestem wtajemniczona i chyba nie chcę być :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Nie 11 Mar 2012, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
ewaluno Shocked Shocked Shocked

Jak na razie to Ty wyskakujesz z atakami, ja tylko chciałam zaznaczyć, że nie warto wydawać sądów jak się nie wie do końca co i jak. Zresztą nieważne. Nie wiem o co Ci chodzi z tym atakowaniem Ciebie, nie jestem wtajemniczona i chyba nie chcę być :/


Tak,to jest delikatne zaznaczenie,że nie warto wydawać sądów.Zupełnie pozbawione ironii.Zupełnie.
Cytat:

Ale nie ma to jak od razu zakładać inny scenariusz i wieszać na kimś psy Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 11 Mar 2012, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to ja tam żadnej ironii nie wstawiłam. Może rzeczywiście wyrażenie "wieszać psy" jest za mocne, chodziło mi o to, żeby nie czepiac się dziewczyny i nie wydawać sądów nie znając całej sytuacji.
Z mojej strony nie było to ironiczne.

Jeżeli chcesz kontynuować ten wątek Ewaluno to zapraszam na priv, bo ja tutaj śmiecić nie chcę tłumacząc się z czegoś, czego nie zrobiłam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety dziś jest taki ogrom "wymyślonych alergii", żeby tylko się pozbyc zwierzaka, że nic dziwnego, że na słowo "alergia" miłośnicy zwierząt mają już istną "alergię".
Ktoś sobie na to zapracował, a inni 'piją jego piwo'. Rolling Eyes Confused

Sama jestem wyczulona na alergie i nie wierzę w to, bo zbyt wiele razy spotkałam się z oszustwem.
Wiem, że to nie fair, bo są prawdziwe alergie i dramaty, ale co zrobić..
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do alergii po latach posiadania zwierzęcia to jest możliwe. Znaczy mój R., miał wcześniej alergię, ale praktycznie bez objawów, więc gdy dostał kotkę Pusię, została u niego. Oddali ją po 7 latach bo alergia się bardzo mocno nasiliła i nie było o pozostawieniu zwierzaka.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ciężko jest oddać takie zwierzę prawda ? Po pierwsze dlatego, że się przywiązaliście, po drugie, większość chce przyjąć do domu małe kotki. My zdecydowaliśmy się wziąć kotka z ogłoszenia. Na początku było strasznie ciężko go do nas przyzwyczaić, potrzebne były nawet takie krople i przekąski uspokajające https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_dbanie-o-zdrowie-kota_preparaty-uspokajajace-dla-kota-858.html , ale teraz to wierny zwierzak, pełen czułości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group