Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam pomocy prawnej
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilrozycki1
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Mrocza

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 10:25    Temat postu: Szukam pomocy prawnej Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, przykro mi o tym pisac, ale chyba bede musial wniesc pozew rozwodowy przeciwko mojej zonie. Szukam dobrej kancelarii prawnej na terenie Rudy Slaskiej, która zna sie na rzeczy i potrafi pomóc, a jednoczesnie nie wezmie za duzo pieniedzy. Bardzo zalezy mi na tej sprawie, a w gre wchodzi tez opieka nad dziecmi, wiadomo jak funkcjonuja sady w Polsce. Mam wiele dowodów wkazujacych na wine zony w rozpadzie malzenstwa. Prosze bardzo o pomoc, jestem zalamany i nie wiem co robic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinzalewski4
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialem podobny dylemat po wielu nie przespanych nocach w koncu znalazlem odpowiednia kancelarie, który rozumie klienta i wie jak doradzic. Lap linka i powodzenia - Adwokat Ruda Slaska. W swojej branzy nie maja konkurencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest wziąć kogoś do pomocy kto zna się na prawie rodzinnym.
Tutaj masz świetnie do tego przygotowaną kancelarię www.adwokatszewczyk.eu
Myślę, że spokojnie Ci pomogą, a jednak warto mieć u swojego boku osobę, która zna się na tych wszystkich niuansach prawnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Nie 30 Wrz 2018, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykra sytuacja. Polecam http://holdingprawny.pl/kontakt/ Życzę żeby poszło szybko i możliwie bezboleśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety takie sytuacje nie należą do najprzyjemniejszych. Jeśli jesteś pewny, że chcesz rozwodu to najlepiej skorzystać z pomocy adwokata. Bardzo dobrze w sprawach rozwodowych radzi sobie mecenas Budrewicz. On zawsze doprowadza sprawy do końca i potrafi wiele ugrac dla swojego klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykra sprawa. :/ Niestety to smutne jak czyta się o tym nawet na forum ślubnym. smutny Ja tylko znam kancelarią adwokacką Wojas Pawlak. Sama nie miałam z nimi do czynienia, ale za to moja najbliższa przyjaciółka zatrudniła ich do swojej sprawy rozwodowej. Bardzo dobrze im poszło, Kasia była bardo zadowolona. Więc może i Tobie mogliby oni pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosmicza2
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za interesujące porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą.
_________________
O luba sztuko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z kancelarią ADwokat Patrycji Butny - https://kancelariabutny.pl/kontakt/ Otrzymasz tu świetną pomoc prawną. Pani Patrycja ma świetne podejśccie do osób z którymi pracuje, cechuje się takim "ludzkim" podejściem, które nie jest typowe w branży oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwód to nic miłego, ale zauważyłam, że coraz więcej osób decyduje się na mediacje, zamiast toczyć batalie sądowe. Takie mediacje są tańsze, mniej stresujące a za to bardzo skuteczne, jeśli dwie strony chcą sie dogadać i załatwić wszystko sprawnie i bez prania brudów. Świetnym mediatorem jest pani radca prawny Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Ma duże doświadczeniem i posiada wszystkie potrzebne uprawnienia. Przyjmuje sprawy z całej Polski, niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Zawsze służy profesjonalną pomocą, angażuje się w sprawę, jest dyskretna i empatyczna. Klient może jej w pełni zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kleopatra90
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://temada.pl/ możesz wybrać prawników z listy. Dopasuj miasto i masz wielu specjalistów z różnych dziedzin Od rozwodów jest chyba najwięcej. Powodzenia oby wszystko było dobrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group