Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękna panna młoda, czyli zabiegi kosmetyczne przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedłużanie rzęs i paznokcie, to na pewno. Chciałabym też mieć gładkie włosy, więc zapisałam się na keratynowe prostowanie. w moim salonie używają amazon keratin i liczę na to, że wyjdzie fajnie u mnie:) znajoma kiedyś robiła i super to wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każda z nas zmaga się na co dziń z innymi problemami, które na ten wyjątkowy dzień chciałaby rozwiązać. U mnie było tak np z bardzo przesuszoną skórą twarzy. Wybrałam się do mojego salonu COCO-TIME we Wrocławiu i tam wykonałam bardzo skuteczny zabieg nawilżający Eldan Głębokie Nawilżenie.Bardzo skuteczny uśmiech Oczywiście typowe zabiegi upiększające jak makijaż, manicure/pedicure czy henna i regulacj brwi też były uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sob 9 Cze 2018, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie pamiętaj, żeby delikatnie się opalić. Jeśli nie masz na to czasu to zrób tak jak ja, ja się na 3 dni przed weselem posmarowałam pianką od Bielendy Magic Bronze. Od razu uspokoję, nie brudzi uśmiech!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 18 Cze 2018, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba iść zrobić paznokcie. Wszystko musi być przecież dopięte na ostatni guzik uśmiech Jeżeli mieszkacie w Warszawie to warto przejść się do Nail Baru Easy Nails: https://easynails.pl/warszawa-centrum/manicure-i-pedicure-hybrydowy. Jestem pewna, że będziecie zadowolone z ich manicure i pedicure.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hikerouo
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, wybielałyście może zęby przed ślubem? Jeśli tak, to czym? Myślę nad zakupem tego płynu https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej-listerine-advanced-white i stosowaniem oleju kokosowego po myciu zębów. Na zabieg w gabinecie mnie nie stać a sama nie chcę eksperymentować. Co myślicie o wybielaniu zębów domowymi sposobami? Skuteczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam, że przed ślubem w końcu postanowiłam pozbyć się przebarwień potrądzikowych, laserowy zabieg wykonałam w Klinice Krajewski, po serii zabiegów moja skóra twarzy była nie do poznania, wolna od tych nieestetycznych przebarwień. Oczywiście klinikę odwiedziłam na rok przed moim wielkim dniem uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalialarina
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam odpowiednio wcześnie zarezerwować sobie miejsce na zabieg manicure. Tak aby mieć pewnosć, ze będzie wykonany przez osobę, która ma duże doświadczenie oraz która zrobi nam paznokcie takie, jakie chcemy

Moja propozycja na ślub to babyboomer.
Delikatny i klasyczny.
_________________
https://natalialarina.pl/
Nl Slowianka Nataliia Larina
ul. dr. Józefa Babińskiego 71A
30-393 Kraków
NIP: 6783147460
Regon: 122833197
tel. 732 705 007
szkolenia@slowianka-nails.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapomniałam ostatnio wspomnieć o tym, że przed ślubem zdecydowałam się na laserowe zagęszczenie włosów w Miraflores...w ten sposób nieco przyspieszyłam ich wzrost Very Happy
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2020, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na usunięcie cellulitu polecam fale radiowe. Bardzo intensywny drenaż, widoczne zmniejszenie obrzekow. To przy pierwszym w serii - tzw zimnym. Kolejne sa juz ciepłe i tu obserwujemy silny efekt antycellulitowy .W porównaniu do Arosha jest zdecydowanie bardziej intensywny.

Z kosmetyków dobrze jest poczytać sobie o serum Vialise:
https://nowagazeta.pl/artykul/krem-na-cellulit-vialise/1000932

Na stronie jest analiza składu. Do tej pory mialam do czynienia z wieloma kosmetykami do ciała, ale w sumie jeszcze nie spotkałam się z kosmetykiem, który miałby tak dogłebne działanie jeśli chodzi o zmniejszenie problemu z cellulitem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 1 Paź 2020, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz aby skóra świetnie kontrastowała z białą suknią to polecam Ci sie zainteresować produktem jakim jest http://www.melanotan.biz Gwarantuje on opalanie natryskowe, nie musisz chodzić na solarium, po dziesięciu aplikacjach skóra staje się ciemniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 27 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group