Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

randki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 11 Sty 2018, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzicie jest wiele portali randkowych więc znalezienie swojej randki nie powinno być problemu uśmiech Warto postawić jednak na takie, na których móżecie liczyć na powazne propozycje. Takim portalem na pewno jest https://www.mydwoje.pl/anonse-kobiet-Twarze-MyDwoje już pare znajomych ode mnie zdecydowało sie na założenie tam konta. Nikt sie przyznać nie chciał, dopiero jak ich odnalazłam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 25 Sty 2018, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się zabierać moją dziewczynę na randki, jako że znajmy się z portalu kochaj.pl to wiem że bardzo je lubi, miała to zapisane w profilu. Czasem restauracja, czasem kino a innym razem tylko spacer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaska
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To my z moim TŻem jesteśmy nudni, kino, czasem teatr, czasem jakaś wystawa, albo serial w domu na kanapie Very Happy ale i tak lubię z nim spędzać czas, więc widać lotów balonem do tego nie potrzeba Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosnt_O
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 3
Skąd: Konin

PostWysłany: Pon 14 Maj 2018, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też pomimo wszystko chodzimy na randki kiedy się da. Spacery i wspólne przejażdżki rowerem to takie chwile sam na sam:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 19 Maj 2018, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że pierwsza randka w teatrze, na przykład w https://teatrkomedia.pl/ , to dobry pomysł? Widziałam bardzo interesujący repertuar, i szczerze przyznam że taka forma randki bardziej mnie interesuje niż standardowe kino.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 22 Cze 2018, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej zaprosić swoją wybrankę na randkę do dobrej restauracji. Mój brat swoją dziewczynę zaprosił pierwszy raz na randkę do restauracji Bubbles w Warszawie. Dziewczyna była oczarowana nim i tym miejscem. Znakomita obsługa, pyszne jedzenie i bąbelki- wszystko to sprawiło, że niedługo jest ich 3 rocznica się zapoznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
audikovy
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakkolwiek to nie zabrzmi ja tęsknię za randkami, ta niepewnością i poznawaniem się nawzajem
_________________
moskitiera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 26 Lip 2018, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze miło wspominam randki z moim obecnym mężem oczko nawet po ślubie potrafi mnie zaskakiwać i zaprasza mnie albo do kina, na jakiś koncert lub do naszej ulubionej restauracji Akademia w Warszawie na kolację. Ta restauracja jest nam bardzo bliska uśmiech tu się poznaliśmy i spotykaliśmy. Na zawsze zostanie w mojej pamięci nasza pierwsza randka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinana
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: Zakopane

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie znajomość internetowa jest przereklamowana. Obecnie znacznie lepsze są tzw. szybkie randki. Przekonałam się o tym sama, na własnej skórze. Postanowiłam wziąć udział w takich spotkaniach zorganizowanych przez speed-dates.pl. Było super. Od razu w oko wpadł mi wysoki blondyn o niebieskich oczach. Pojawiły się motylki w brzuchu. Podczas naszego spotkania świat się zatrzymał, i byłam tylko ja i on, on i ja. Od razu wiedziałem, że to jest to, że to na niego właśnie czekałam całe życie i przyszłam na to spotkanie. Od tamtego momentu minął niecały rok, a dzisiaj Paweł leży właśnie obok mnie i jest mój! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 19 Sie 2018, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z mężem zbyt często nie wychodzimy, lecz gdy już wyjdziemy wybieramy się na romantyczną kolację do restauracji Bubbles w Warszawie. Uwielbiamy spędzać czas w ciepłej atmosferze tam panującej, po daniu głównym zawsze zamawiamy deser, najczęściej sernik Bubbles lub ciasto domowe, a na koniec koktajle alkoholowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 14 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group