Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Blizny potrądzikowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 29 Sty 2016, 10:30    Temat postu: Blizny potrądzikowe Odpowiedz z cytatem

Co robicie z bliznami po trądziku? To jedno z moich największych zmartwień obecnie... Niestety moja buzia nie jest gładka, a chciałabym, aby znowu taka była. Robiliście kiedyś laserowe usuwanie blizn? Słyszałam, że w Vici Clinic w Krakowie robią taki zabieg i zastanawiam się, czy nie skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 6 Maj 2016, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam podobny problem i laserem udało się pozbyć blizn. Trzy zabiegi, właśnie w krakowskim salonie Vici Clinic, wystarczyły. Są co prawda trochę bolesne ale można skórę znieczulić maścią Emla a dla rezultatu warto trochę pocierpieć uśmiech
Powrót do góry
Lioness
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Wto 10 Maj 2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też robiłam, na razie dopiero pierwszy zabieg, ale już widać różnicę. Tylko że ja robiłam na ramionach i dekolcie.
Weźcie pod uwagę, że po robieniu laseru na twarzy przez pierwsze kilka dni nie wyjdziecie na ulicę, bo wygląda się okropnie język Ja na szczęście musiałam tylko nosić bluzki z długim rękawem i bez dekoltu i nie było nic widać. U mnie trwało nieco ponad 2 tygodnie zanim ślady zniknęły. Pierwsze kilka dni to jest jedno wielkie poparzenie.
I wiosna i lato to nie jest dobry czas na robienie zabiegu, bo nie wolno absolutnie się po tym opalać.

Powrót do góry
klarka12
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście obecnie jest dostępnych wiele sposobów na pozbycie się blizn. Poza domowymi sposobami, istnieją także specjalne maści czy plastry. Jeśli to nie pomoże, to ostatecznością jest zabieg laserowy. Ze swojej strony mogę polecić wam tę stronę http://wszystkoobliznach.pl/ - znajdziecie tam wiele informacji na temat blizn i sposobów ich usuwania.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: