Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przeniesienie dokumentów na dysk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dadak16
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 7 Maj 2018, 13:50    Temat postu: Przeniesienie dokumentów na dysk Odpowiedz z cytatem

witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeśli nie to z góry przepraszam język Czy wiecie może jak mógłby szybko i bezboleśnie zeskanować i przenieść dużą ilość dokumentów na dysk? Znalazłem taką firmę http://scancentre.pl/ Będzie ok? Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Nie chce spędzić kilka dni przy skanerze robiąc to ręcznie :/

Ostatnio zmieniony przez dadak16 dnia Pią 11 Maj 2018, 13:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Maj 2018, 14:21    Temat postu: Re: Przeniesienie dokumentów na dysk Odpowiedz z cytatem

dadak16 napisał:
witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeśli nie to z góry przepraszam język Czy wiecie może jak mógłby szybko i bezboleśnie zeskanować i przenieść dużą ilość dokumentów na dysk? Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Nie chce spędzić kilka dni przy skanerze robiąc to ręcznie :/

Napisz jakim sprzętem dysponujesz.
Skanowane dokumenty powinny być zapisywane w formacie PDF.
Raczej nie unikniesz pracy ręcznej, ponieważ każdą kartkę trzeba położyć na skanerze a potem następną i następną.
Droższe skanery szybciej skanują ale nie przekładają kartek.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dosiska4
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...
_________________
Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2020, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem niestety. Mogę Ci napisać, gdzie kupić dyski twarde ssd https://eltkom.pl/Dyski-SSD-c554 Co do skanera to się nie orientuję. Jak potrzebuję coś zeskanować, to używam telefonu komórkowego. PO prostu robię nim zdjęcie. Dyski zaś przerabiałam ostatnio, bo chciałam rozbudować swój komputer, stąd wiem, gdzie najlepiej je kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group