Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie, jak, za ile?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 86, 87, 88  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia1980
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią 7 Sie 2015, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy podróż do Barcelony. Myślimy, że Barcelona jest na tyle romantycznym i ciekawym miejscem, że warto tam pojechać. Na podróż mamy przeznaczone 2300 Euro. Uważamy, że nam to wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ulcia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 9 Sie 2015, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy jechać do Paryża uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Wto 20 Paź 2015, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,ze podróż poślubna to jedyne takie przeżycie tak wiec warto jest ją zaplanowac w sposób oryginalny.Tak abyście mieli ciekawe wrazenia.My zdecydowaliśmy sie na podróż do Tajlandii i powiem Wam,że było cudownie.Piękne plaże ,własny domek. Smaczne jedzenie. Wbrew pozorom nie jest tam tak drogo. Na miejscu wszystko można zorganizować sobie niewielkim kosztem . W Polsce najwiekszy problem to w zasadzie kupno taniego biletu samolotowego. Są linie lotnicze, które oferują bilety w dobrych cenach. Zobaczcie sobie na przykład na KLM:
http://bit.ly/karaibyfajne - tutaj możecie sobie poczytać. do Bangkoku polecicie w 2000 zł za osobę w dwie strony.
Powrót do góry
wie-syl
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto 10 Lis 2015, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jest to kosztowne przedsięwzięcie aczkolwiek warto, bo wspomnienia są na całe życie. Nie trzeba latać po ciepłych krajach, można wybrać się nad polskie morze czy w góry-jak kto woli i zrobić sobie wspólny wypad na kilka dni taki bardziej romantyczny niż zwykle. Myślę, że 3/4 dniowy pobyt teraz niestety z 1000zł nie zejdzie... ze wszystkim już
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sKaja
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 20:56    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam to chyba bardzo mało ludzi jeździ na Kaszuby. Kilka razy w górach i zagranica a Kaszuby to tak bokiem. W zeszłym roku właśnie spędzałam wakacje w gospodarstwie agroturystycznym http://agroturystyka.kaszuby.org i mogę polecić to miejsce rodzinom z dziećmi aby mogły aktywnie spędzić czas a także znajomym którzy wybierają się na domek poimprezować, miejsce dla ludzi lubiących wypoczywać na łonie natury a także dla zwiedzających jest tam co oglądaćuśmiech A cena to w zależności na ile czasu, zależy przecież od różnych kryteriów. Warto zapoznać się z cennikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 22 Sie 2016, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję szarpnąć się na jakiś wygodny apartament.

Jak na przykłąd cos takiego:
http://www.dhapartamenty.pl/pl/strona-glowna/apartament-parkowa-art-deluxe-1.html

Apartament na dwa pokoje w najlepszym kurorcie w Polsce czyli w Sopocie. Wbrew pozorom cena również nie jest taka wysoka bo mieszkanie wynajmiecie w cenie 200 zł za dzien. Taniej niz hotel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitawr
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw 25 Sie 2016, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od siebie polece tajlandie - mozna tanio znalezc oferty na fly4free, a sam kraj jest niesamowicie egzotyczny i TANI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gmm17
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Dębno

PostWysłany: Wto 29 Sie 2017, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Mi się wydaje, że warto w tym temacie poszukać inspiracji w necie. Tam się zawsze coś znajdzie uśmiech
_________________
Albowiem każdy porządny człowiek woli zawsze narażać raczej własne życie niż środki do życia (...).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga2113
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 26

PostWysłany: Pią 11 Maj 2018, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy podróż do Australii. Nawet znalazłam firmę która zajmuje się wynajem mieszkania lub domku: Brisbane Property Management uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasso
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Mielec

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę coś doradzić, niech to będzie Chorwacja, miejscowość Makarska. Do tej pory nie widziałem piękniejszego miejsca w Europie, jeśli chodzi o nadmorskie plaże. W ubiegłym roku byliśmy ze znajomymi wypożyczonym Seatem z: https://car-rental.pl i na cztery osoby koszty ładnie się rozniosły. W przypadku podróży poślubnej, sam nie wiem. Może samolotem? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 86, 87, 88  Następny
Strona 83 z 88

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group