Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie opcje na przedłużanie rzęs?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pon 14 Maj 2018, 20:46    Temat postu: Jakie opcje na przedłużanie rzęs? Odpowiedz z cytatem

Jakie sposoby na przedłużenie rzęs waszym zdaniem są najlepsze?
Jest coś, co możecie polecić innym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od ponad pół roku przedłużam metodą 1:1 i jestem zadowolona.
Może z wyjątkiem jednego razu, jak kosmetyczka się spieszyła i tak mi te rzęsy uzupełniła, że w pierwszym tygodniu połowa wypadła.
Poza tym nie mam nic do zarzucenia.
Tutaj https://hintigo.pl/artykul/przedluzanie-rzes-wady-i-zalety/ sporo piszą o wadach i zaletach przedłużania rzęs.
Myślę, że nie warto tam sobie poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak już decyduje się na przedłużanie rzęs to kupuje je sama z tego sklepu, a potem idę do koleżanki, która jest kosmetyczką. Proste uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam na Allegro zestawy do zagęszczania rzęs- https://allegro.pl/kategoria/makijaz-oczy-45660. To fajne rozwiązanie, zwłaszcza podobają mi się te mocowane za pomocą magnesów. Jednak wydaje mi się, że na własny ślub, to powinien zrobić profesjonalista. Chyba, że masz w tym dużą wprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Nie 25 Lis 2018, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie najlepiej się przedłuża rzęsy w salonie u osób które znają się bardzo dobrze na tej pracy. przedłużanie rzęs warszawa chyba najlepiej z tego co wiem. Ja lubię od czasu do czasu wykonywać takie zabiegi, na okazje, a później wypadają same. Ale niektórzy chodzą regularnie, bo wygląda to rewelacyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamuuncik
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 25

PostWysłany: Sro 5 Gru 2018, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że najlepiej wybrać sie do salonu kosmetycznego, tam możecie liczyć na profesjonalne przedłużanie rzęs. Samemu ciężko sobie to zrobić. Mi znajoma polecała firme http://www.pilnikizalotka.pl Jeżeli jesteście z Wrocławia to zajrzyjcie tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
obstilla
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego czy chciałabyś mieć rzęsy przedłużone na stałe czy po prostu doklejone na jeden wieczór oczko
_________________
Dress Code w pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałaś o laminacji i liftingu rzęs? Taki zabieg możesz wykonać sama przy pomocy zestawu fall in the volume od Noble Lashes. To alternatywa do przedłużania rzęs metoda doklejania sztucznych rzęs. Po zabiegu rzęsy są widocznie pogrubione, podkręcane i wyraźnie gęściejsze. Efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Dla wzmocnienia możesz jeszcze pomalować je maskarą, wtedy są meeeega grube i gęste!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group