Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele na wsi !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola99
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Maj 2018, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalisi napisał:
W małych miejscowościach również są domy weselne, w których można zorganizować piękne wesele.


Potwierdzam są remizy ale nowoczesne z dużymi salami zapleczem gastronomicznym warto pomyśleć .
_________________
http://www.ogrodpremium.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieczo
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto 29 Maj 2018, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na przykład właściciel rozbudował remizę i po remoncie to naprawdę bardzo fajny lokal, mimo że na wsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Cze 2018, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłam o pięknym weselu nad morzem, pomimo,że jestem ze Śląska, to właśnie cały czas szukałam jakiejś miłej i pięknej miejscówki nad morzem. Znaleźliśmy z mężem Willę Opal w Grzybowie, tam mieliśmy wesele. Wspaniała lokalizacja, bo zaraz blisko morza, pyszne jedzenie i przemiła obsługa sprawiła,że niektórzy z gości pobrali nawet wizytówki. Ja cały czas jestem zachwycona jedzeniem.



Ostatnio zmieniony przez kalarepa150 dnia Pią 15 Cze 2018, 9:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My organizowaliśmy własnie wesele nie w mieście,ale na wsi.Na początku planowaliśmy wynajęcie jakiejś przyjemnej sali w Zielonej Górze, jednak potem zorientowaliśmy się jakie są ceny i jednak nie były takie niskie. Tak więc zorganizowaliśmy wesele w Dworze Kolesin. Dojazd łatwy, droga prosta a jednak o wiele lepszy standard i niższe ceny. Szczególnie, ze musieliśmy zarezerwować miejsca dla wielu gości na ślubie ( mamy rodzinę z całej Polski, tak więc wielu z nich przyjeżdżało do nas na imprezę z daleka).
http://dworkolesin.pl/wesela/
Miejsce to jak najbardziej mogę polecić. Bardzo dobry standard, przyjemna obsługa. I przepyszna kuchnia ( wiele znajomych do tej pory wspomina, że najsmaczniej jadło na naszym weselu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 25 Lip 2018, 19:30    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Kalisi napisał:
W małych miejscowościach również są domy weselne, w których można zorganizować piękne wesele.


Tu się zgodzę,że takich domów weselnych jest sporo. W czerwcu byłam u przyjaciółki na weselu - organizowała je w Kamionce Małej w domu weselnym ACAPULCO. Super sprawa, piękne widoki, zielona i spokojna okolica a sala, jej wystrój i jedzenie jakie serwowano po prostu rewelka. Na fb można sobie zobaczyć jak to u nich wygląda- https://www.facebook.com/Dom-Weselny-Acapulco-179404738929310/ . Mi osobiście bardzo przypadły do gusty ozdoby na stołach i piękne bukiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 25 Lis 2018, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłam na super weselu na wsi koło stadniny koni - https://www.hotelwolica.pl/ Piekne miejsce i to wesele którego na pewno nie zapomne uśmiech mysle ze super miejsce, urocze i to ekstra pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 14

PostWysłany: Pon 11 Lut 2019, 0:41    Temat postu: Re: wesele Odpowiedz z cytatem

Adelaida napisał:
Witaj , a co byś powiedziała że wesele na wsi , ale żeby przyjęcie się odbyło pod namiotem targowym


Wesele na wsi- bosko , ale pod namiotem "targowym" pytajnik? nieeeeee
To nie bedzie ładnie wygladac. Wesele musi miec swój urok, musi ładnie wyglądac. Są firmy co oferują wynajem czy sprzedają typowo weselne namioty, a nie jakieś targowe ( zle mi sie kojarzą)
Cudny romantyczny biały namiot wygląda niesamowicie, robi wrażenie . Ja miałam własnie takie białe namioty typowo weselne z firmy http://www.vitabri.pl/ wspaniale wyglądały w sadzie rozstawione między drzewami i kwiatami . Wesele u cioci robiłam na wsi właśnie. Romantyczne, niezapomniane, bo takie powinno przecież byc
_________________
Narzeczona od 1 sierpnia 2013
Szczęśliwa ŻONA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group