Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

związek na odległość
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
View previous topic :: View next topic  
Author Message
InFloral
kandydat
kandydat


Joined: 11 Sep 2014
Posts: 34
Location: Warszawa, Sochaczew

PostPosted: Tue 30 Sep 2014, 11:56    Post subject: Reply with quote

Dzisiejsze związki na odległość to coś zupełnie innego jak te kilkanaście lat temu.
W dzisiejszych czasach wykorzystując facebook czy skype można być w ciągłym kontakcie. Pomaga tu też opcja pracy biurowej lub wolego zawodu.
Bez przerwy można się dzielić informacjami. Podsyłać ciekawe artykuły do przeczytania. Dyskutować o nich. "Razem" oglądać seriale.
Wiadomo że brakuje tego fizycznego kontaktu i bliskości, ale jednak mentalnie nadal jest się blisko.
Tęsknota tak bardzo nie doskwiera.
W naszym przypadku rozłąka nie przeszkodziła, a nawet pomogła ożywić związek.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Thasil
początkujący
początkujący


Joined: 15 Aug 2015
Posts: 4

PostPosted: Sat 15 Aug 2015, 12:35    Post subject: Reply with quote

A według mnie to ma sens, ale na krótką metę. Im dłużej tym gorzej.
_________________
http://gip.com.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Arnav
początkujący
początkujący


Joined: 15 Dec 2016
Posts: 5

PostPosted: Wed 21 Dec 2016, 16:20    Post subject: Reply with quote

Związek na odlegość nie ma sensu. Przynajmniej na dłuższą metę
_________________
Nie daj się omamić!
Back to top
View user's profile Send private message
Coldi
gaduła
gaduła


Joined: 27 Aug 2015
Posts: 290

PostPosted: Fri 23 Jun 2017, 10:37    Post subject: Reply with quote

Wydaje mi się, że związek na odległość raczej nie ma szans na przetrwanie. Prędzej czy później tego typu relacje się rozpadają, dlatego w tego typu związki lepiej za bardzo się nie angażować. Ja na Twoim miejscu poszukałabym kogoś bliżej siebie. Jeżeli nie masz czasu na randki w realu postaw na te internetowe.. Jeśli nie wiesz gdzie to zajrzyj do nich https://www.mydwoje.pl/Poradni/Randki/Buziak-calus-pocalunek-co-znaczy na stronę uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
konstancja20
początkujący
początkujący


Joined: 28 Jul 2017
Posts: 4
Location: Ruda Śląska

PostPosted: Thu 28 Sep 2017, 15:22    Post subject: Reply with quote

,Związek na odległośc raczej nie ma szans na przetrwanie. Trudno jest kochac osobe, którą tak rzadko widzimy. Uczucie wygasa jesli sie go nie wzmacnia poprzez wspólne życie i bycie razem cały czas. Wspólne wykonywanie nawet domowych zadań łaczy i spaja z drugą osoba. Osobiście nie związałabym się z osobą mieszkającą gdzies tam daleko.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
margo99
początkujący
początkujący


Joined: 29 Apr 2018
Posts: 1

PostPosted: Sun 29 Apr 2018, 21:37    Post subject: Re: związek na odległość Reply with quote

magdaberbec wrote:
ja chciałabym zacząć taki temat bo myślę że w naszych wyjazdowych czasach to trudna sprawa dla związków.
czy któraś z was jest w związku na odległość?
ja niestety tak, ale nie przez pracę za granicą tylko przez szkołę. od października 2006 mieszkam w Łodzi ponieważ zdecydowałam się tu na studia magisterskie uzupełniające. mój narzeczony natomiast jest na stałe w Lublinie gdzie również studiuje. decyzja o szkole była bardzo trudna i powiem Wam że bardzo źle znoszę pobyt tutaj bez Niego...
Mogę śmiało powiedzieć że związki na odległość to bardzo trudna sprawa i nie polecam jeśli naprawdę nie ma takiej konieczności. decydując się na to kierowałam się rozumem, a teraz wiem, że najlepiej jest kierować się serduchem.


Trzeba szukać pozytywnej strony miłość na odległość kwitnie.
_________________
http://dogmatax.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
AnMar
bywalec
bywalec


Joined: 10 Feb 2017
Posts: 165

PostPosted: Tue 12 Apr 2022, 22:02    Post subject: Reply with quote

2 lata zylam w zwiazku na odleglosc.. maz pracowal za granica i tylko czasami wracal.. radzilismy sobie jakos.. seks zabawki, duzo rozmow przez kamerke i jakos poszlo
Back to top
View user's profile Send private message
landryneczka
bywalec
bywalec


Joined: 09 Feb 2019
Posts: 144

PostPosted: Thu 21 Apr 2022, 18:17    Post subject: Reply with quote

o masakra nie wyobrazam sobie tak samej sie bawic jak jego nie ma... ja bym chyba nie dala rady w zwiazku na odleglosc
Back to top
View user's profile Send private message
AnMar
bywalec
bywalec


Joined: 10 Feb 2017
Posts: 165

PostPosted: Tue 26 Apr 2022, 11:22    Post subject: Reply with quote

tez kiedys sobie nie wyobrazlam ale nie bylo wyjscia potrzebowalismy kasy uśmiech na superlove.pl jest wiele fajnych erotycznych zabawek i jajka podlaczane do telefonu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Fri 15 Jul 2022, 10:08    Post subject: Reply with quote

U mnie związek się rozpadł, ale nie żałuje tego. Jakiś czas temu trafiłam te na artykuł https://swiatfacetow.pl/czy-narcyz-wraca-sprawdzone-porady/ i sporo w nim było o tym czy narcyz wraca. Zajrzyj na tą stronę, mają wiele fajnych tematów.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Next
Page 15 of 16

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group