Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróżowanie samolotem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toma001
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro 1 Lut 2017, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lecimy na wakacje samolotem to zawsze czekamy na wczasy last minute - ostatnio w ten sposób zaoszczędziliśmy 40% uśmiech A że przeważnie bierzemy drogie hotele 5* All Inclusive to zysk jest już znaczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas niedługo czeka lot na Teneryfę, czyli ponad 4 godziny. Niby się nie boję, ale źle to znoszę oczko Na szczęście w przypadku enterol cena nie jest zaporowa i zawsze mam ze sobą w razie "nieoczekiwanych okoliczności".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiki265
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 27 Kwi 2018, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie na szybkości sklepu internetowego gdzie możecie zakupić własny stylowy bagaż to wasz gdzieś zaginął to ekspresowa dostawa jest dla was ratunkiem. Z takiej oferty możecie skorzystać w sklepie www https://evertourist.com/ - super opcje, szybka dostawa, duży wybór bagaży i innych akcesoriów podróżniczych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często latam samolotem - mam rodzinę w Hiszpanii i średnio co 3 miesiące latam do nich na weekend uśmiech Z reguły wylatuje z Balic - mam nawet zaprzyjaźniony parking Balice, na którym zostawiam auto na czas wylotu. Chyba powinni mi dac kartę stałego klienta :d Muszę podrzucić im ten pomysł uśmiech
A tak serio - jak podróżujecie samolotem z Balic to polecam zostawić auto na prywatnym parkingu a nie na tym lotniskowym. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 15 Sie 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takich podróżach trzeba już być wprawionym w szukaniu biletów lotniczych. Musicie wiedzieć kiedy i jak ich szukać żeby móc liczyć na dobre okazje cenowe:) Przy takim podróżowaniu na pewno też solidna walizka wam się przyda. Wydaje mi się, że tu walizki od Puccini https://walizki24.pl/zul_m_WALIZKI-PUCCINI-1307.html powinny idealnie się sprawdzić. Najlepiej już od razu kupić cały ich zestaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie również czeka podróżowanie samolotem, do Grecji na miesiąc miodowy uśmiech interesuje mnie jednak najlepszy parking w Modlinie ponieważ chcę zostawić samochód w sąsiedztwie lotniska, nie lubie polegać na ludziach i wolę mieć plan powrotu z lotniska po powrocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często w sumie bywa tak, że brakuje nam miejsca bagażowego. Jeżeli podróżujecie całą rodziną to na pewno wiecie o czym mówie:) W takich problemach może pomóc wam firma http://www.amos.auto.pl i ich solidne bagażniki samochodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz polecę na wakacje podczas tegorocznych wakacji. Zaplanowałam je z Wytwórnia Wypraw, która ma znakomitą ofertę, w której upatrzyłam 13 dniową wycieczkę do Iranu. Myślę, że to będzie ciekawy wypoczynek spędzony na poznawaniu tak odmiennego kulturowo kraju. Perspektywa zwiedzania i wyczekiwanego wypoczynku jest większa niż strach przed lotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pani_K
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 14:10    Temat postu: Nocleg Balice lotnisko Odpowiedz z cytatem

Cześć forumki, mam lot o 4 nad ranem z Balic... i poszukuje dla siebie i męża nocleg balice lotnisko.
Zleży mi żeby hotel kraków lotnisko był jak najbliżej miejsca odlotu samolotu. Polecacie może jakieś sprawdzone hotele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy podróż samolotem do Islandii. Tam warto jednak pomyśleć o ubezpieczenie wypozyczalnia Islandia , aby było wszystko wygodnie i sprawnie. Czasem warto zaszaleć i wybrać się w podróż swojego życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group