Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weekend poślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 29 Paź 2017, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem mieliśmy podróż poślubną w Polsce, szukaliśmy odrobiny luksusu na tą wyjątkową okazję uśmiech ostatecznie postawiliśmy na hotel ze SPA Bristol w Busku Zdrój. Mają przecudowne i fantastyczne zabiegi SPA (http://bristolbusko.pl/spawellness/nasze-zabiegi) - ja korzystałam z depilacji i zabiegów na ciało, mój mąż odnalazł ukojenie w pokoju masażu uśmiech Przepiękne miejsce, cudowna obsługa hotelowa. Czego chcieć więcej uśmiech?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bara77
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2018, 14:49    Temat postu: Re: Weekend poślubny Odpowiedz z cytatem

Marika223 napisał:
Myślę, że wiele par ma podobną sytuację do mnie, a mianowicie nie bardzo stać mnie na podróż poślubną. Dlatego zastanawialiśmy się z narzeczonym nad samym weekendem poślubnym, Jak miałoby to wyglądać? Myślalałam o apartamencie w miejscu gdzie w sumie i tak robimy wesele.

http://www.palackotulinskich.pl/oferta-specjalna?OfferID=13074

Pokój tylko dla nas, szampan, uroczy ogród..
myslicie ze to bedzie fajna opcja?

To musicie sami zadecydować bo widzicie co jedna osoba to inny pomysł.
_________________
https://sklep.mirella.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie 27 Maj 2018, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poślubny weekend w SPA to bardzo fajna opcja uśmiech Osobiście polecam weekend na zamku w Janowie Podlaskim - przepiękna okolica, pyszne jedzenie, no i oczywiście SPA oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 7 Sie 2018, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam długo miejsca gdzie będę mogła po moim ślubie zostać jeszcze tydzień. Dużo pracuję i planowanie samej podróży poślubnej dużo czasu by mi zabrało. Zdecydowałam się Zamek w Janowie Podlaskim, tak żebym mogła komfortowo spędzić czas od razu po weselu.Okolica piękna i spokojna, sporo atrakcji żeby aktywnie wypocząć a wieczorami siedziałam w SPA na masażach Very Happy polecam gorąco!
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 13 Sie 2018, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na weekend poślubny proponuję stolicę - jest tutaj co robić. Wynajem mieszkań krótkoterminowy Warszawa to oferta, która umożliwia taki wypad do Warszawy w przystępnej cenie. Dodatkowym atutem krótkoterminowego wynajmu mieszkań jest możliwość korzystania z całodobowej obsługi. Jeśli więc wciąż się nie zdecydowaliście - ja polecam krótkoterminowy wynajem mieszkań w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dressense
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na tego typu weekend powinniście wybrać ciche, spokojne i zarazem romantyczne miejsce wiec zdecydowanie polecam Mazury i domek nad jeziorem, co o tym sądzisz?
_________________
Dressense- salon sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dwa miejsca na weekend poślubny:

Gdańsk - piękne miasto, dużo do zwiedzania, poza tym bez znaczenia czy wybierzecie się tam zimą czy latem, będziecie mieli co robić

oraz oczywiscie Kraków, z któreg można wyskoczyć przy okazji do Wieliczki czy do Wadowic

Noclegów szukajcie na tej stronie: https://www.sunandsnow.pl/ - na stronie mają bardzo dobre lokalizacje obiektów noclegowych. Wynajmiecie tam mieszkanie w standardzie jeszcze lepszym niż wynajem pokoju w hotelu ( i to w podobnej cenie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2018, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Wrocław? To też piękne miasto, idealne na krótką i niedrogą podróż poślubną, wystarczy tylko znaleźć dobre noclegi, polecam apartamenty hostele-w-polsce.blogspot.com bo są wygodniejsze od hoteli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My spędziliśmy nasz weekend poślubny w tym hotelu w centrum Gdańska uśmiech Było naprawdę cudownie! Zwiedzaliśmy i kapaliśmy się w morzu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie urzadzamy sobie taki weekend zamiast miesiąca miodowego. Naszą główną podróżą poślubną była podróż z mieszkania rodziców na nowe mieszkanie:D Co do weekendu to byliśmy w górach, naszej wspólnej miłosci. Zobaczcie też sobie apartamenty od https://www.dreamapart.pl/ Bardzo blisko rynku, także stoków narciarskich. Maja ekskluzywne noclegi w Ustroniu, Szczyrku i Wiślę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group