Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okropny PMS
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 19 Sty 2018, 12:04    Temat postu: Okropny PMS Odpowiedz z cytatem

Przez PMS nie zaliczyłam bardzo ważnego egzaminu – byłam tak zdekoncentrowana, kompletnie nie potrafiłam skupić się na książkach, szukałam tylko wymówek, żeby nie siedzieć nad książką, do tego co chwilę popadałam w histerię, że nic mi to nie da, jestem głupia i nie wiem, co robię na tych studiach… ☹ Teraz tylko rozmyślam, co zrobić, żeby skończyć z takimi sytuacjami, znalazłam nawet takie leki na PMS: http://www.castagnus.pl/. Może ktoś je zna i może coś powiedzieć o ich skuteczności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 3 Lut 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na PMS pomagają herbatki ziołowe, czuję się po nich dużo spokojniej. Meliska jest chyba najlepsza, czasem zaparzam też rumianek. No a jak już nadejdzie okres to przyjmuję tabletki na bóle menstruacyjne i po kłopocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 8 Lut 2018, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś stosowałam takie cuda i nawet niektóre działały trochę ale odkąd biorę hormonalną antykoncepcję(tabletki belara) wcale nie muszę bo dolegliwości związane z PMS po prostu zniknęły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam większe kłopoty przy samym okresie, a zawsze wypada w najmniej oczekiwanym momencie Confused Boli do tego stopnia, że muszę brać nimesil, wtedy jakoś da się żyć. Interakcje nimesilu sprawdzisz na KtoMaLek.pl, ale to bardzo silny lek. Mam nadzieję, że kiedyś medycyna wymyśli coś na te bóle...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 23 Sie 2018, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na dokuczliwy PMS jest antykoncepcja,zresztą dobrze dobrana może pomóc na wiele innych dolegliwości http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-doustna-jakie-daje-korzysci-poza-antykoncepcyjnymi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że na PMS pomagają tabletki antykoncepcyjne Vixpo. Koniecznie zapytaj o nie swojego ginekologa. Są to tabletki dwuskładnikowe i przyjmuje się je w systemie 24+4. Na pewno warto wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 6:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez wlasnie slyszalam ze dobrana antykoncepcja pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj pomaga antykoncepcja ale musi byc hormonalna uśmiech Mnie sie udalo pozbyc pms dzieki tabletkom vines uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz zachrzaniać magnez, jeść mango, spróbować akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ bo to jednak często jest sprawa rozwalonych hormonów. I do endokrynologa nie zaszkodzi też. Znam to z autopsji, bywa taki Meksyk że nie da się nic robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze gdybyś blizej poznała swój cykl miesiączkowy , wtedy wiedziałabyś kiedy możesz sie spodziewać PMS i temu jakoś zapobiegać. Akurat tutaj https://www.myob.pl/twoj-cykl-menstruacyjny-czyli-cykl-miesiaczkowy trafiłam , na bardzo fajny artykuł na ten temat. Moze Tobie też się to w jakimś sposob przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group