Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe wyrzeczenia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę, zdawało mi się, że mamy temat o zachciankach ciążowych... Szykam, szukam i nie moge znaleźć więc napiszę tu - w sumie też pasuje

Dziewczyny, ja po ciąży chyba zostanę alkoholikiem... Taką mam ostatnio chcicę, po nocach już mi się śni, że doję albo browara, albo jakiegoś drina... Jak urodzę to nie wiem, chyba po drodze ze szpitala zahaczę o monopolowy... Mąż się przy mnie piwa napić nie moze bo zaraz awantura na całego. Nie wiem co się ze mną dzieje, bo ja generalnie alkoholu nie piję tak sama z siebie, no może od czsu do czasu kieliszeczek jajeczka a tu takie ciągoty...

Musiałam się wyżalić...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka ja Cię doskonale rozumiem uśmiech Ja też tak miałam to mąż mi kupił karmi... Wypiłam pół szklaneczki i miałam dość na długi czas lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam dokładnie to samo- ostatnie 6 tygodn codziennie myślałam tylko o piwie.


Co najlepsze- po cięciu mam jakiś taki słaby organizm, że po połowie butelki piwa boli mnie głowa Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Co najlepsze- po cięciu mam jakiś taki słaby organizm, że po połowie butelki piwa boli mnie głowa Shocked

A może to kwestia tego, że przez całą ciążę nie piłaś alkoholu? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie wiem sama.......

Ale w ogóle czuję że jakoś mocno to sobie popiję gdzieś tak na chrzcinach młodzieży - czyli przypuszczam najwcześniej za 4-5 miesięcy. Jak dojdę zupełnie do siebie i będę "ogarnięta".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o jedzenie to brakuje mi czasem zimnego piwka. Ogólnie moja dieta się tak bardzo nie zmieniła, na pewno piję więcej wody i jem więcej owoców, więc to na plus. Czasem zdarzy się i fast food.

Brakuje mi najbardziej aktywności fizycznej, nawet basen u mnie odpada, jedynie spacery. Widzę, że stan mojej który się pogorszył i nic z tym nie mogę zrobić smutny.

Na pewno w lato będzie mi brakować opalania uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group