Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele dla 110 osób wraz z noclegami w stylu rustykalnym. Cała Polska. Pomocy!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia7
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 19 Mar 2018, 11:55    Temat postu: Wesele dla 110 osób wraz z noclegami w stylu rustykalnym. Cała Polska. Pomocy! Odpowiedz z cytatem

Szukam miejsca gdzie mogłabym wyprawić wesele dla okołu 110 osób ale chciałabym zapewnić wszystkim nocleg. Styl taki rustykalny, karczma, stodoła itd. Lokalizacja dowolna.
Dziękuję za wszystkie wskazówki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalwinaP
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2018, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A karczma Biesiadna Turek, tu jest nawiązanie trochę do takiego stylu, byłam tam rok temu na weselu przyjaciółki i jako gość byłam bardzo zadowolona.
_________________
<3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 29 Maj 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pomogę bo byłam niedawno na weselu ale skrajnie różnym od tego którego szukasz, to elegancka nowocześnie urządzona sala http://albizja.pl/ z dużą ilością miejsca i bardzo sympatyczną atmosferą i obsługą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne sale mają w Chmielnie - http://www.krzewirog.pl/ Można je do tego super kwiatami ustroić. No i mają też noclegi tam. Poczytaj sobie, pooglądaj, może akurat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena33
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 21 Lip 2018, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje wesele organizowałam w sali przy hotelu Awis w Kutnie, właściciele bardzo mili, pomagają wszystko zorganizować. Jedzenie też było bardzo dobre, goście zadowoleni więc to najważniejsze. Podaje link żeby zobaczyć jak wygląda sala uśmiech http://www.awis.kutno.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka28
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 13:54    Temat postu: Zamek Książ koło Wałbrzycha Odpowiedz z cytatem

ZAMEK KSIĄŻ Firma Mirjan2
Niesamowicie zadbali o detale, o których nawet nie pomyślałam. Sceneria: Karoca, powoźnik ubrany w surdut, kapelusz - no jak z bajki. Biegające małe wróżki sypiące płatki i piórka, wszystko w kolorze brzoskwini, jasnej, świeżej zieleni - tak jak chciałam. Tort, kwiaty, kokardy na krzesłach serwetki, nawet balony....
Ps. 606 806 617
marketing@mirjan.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My braliśmy nocleg dla większości bo sporo osób jest przyjezdnych. I mamy w Olsztynie taką sale Wulpink w której sa tez noclegi. Fajne komfortowe pokoje także każdy będzie miał wygodnie i się wyśpi po imprezce. A sala własnie taka troche rustykalna pod samym jeziorem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agataaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź tutaj: https://www.gdziewesele.pl/tag/rustykalne-wesele

Mają specjalną zakładkę wszystkich sal Rustykalnych oczko
_________________
Agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia1992
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2020, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdz https://chrzcinyikomunie.pl/tag/rustykalne-miejsca
_________________
Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na www.ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mkawa79
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu można urządzić wspaniałe wesele http://www.karczma.turek.pl/. Moje wesele właśnie się tam odbyło. Pięknie urządzona i przygotowana sala bankietowa. Bardzo dobrze mi się rozmawiała z menadżerem. Wszystkiego idealnie dopilnował i zadbał o przygotowanie imprezy. Mają super kuchnię (duży wybór urozmaiconych dań w menu) Obsługa tez na piętkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group