Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Maleńkie przyjęcie - cała Polska gdzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolineek
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ela677 napisał:
A może w pobliżu Warszawy odpowiednim miejscem byłaby Willa Zagórze.
To willa, gdzie masz do wyboru małą, elegancką salkę z romantycznym nastrojem a jak trzeba, to dużą salę weselną. Bardzo ładna okolica, blisko miasta a kuchnia też chyba dobra skoro świadczą katering dla wielu miejsc i robią chyba wszystkie możliwe imprezy okolicznościowe. Dużą zaletą jest też hotel. Po kolacji nie musisz nigdzie jeździć.


W pobliżu Warszawy to wybór jest chyba bardzo duży.
_________________
Serdecznie polecam Suknie ślubne będzin phpBB! Najlepszy wybór na śląsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też robiliśmy tylko obiad dla najbliższej rodziny. Gdybyście szukały miejsca na Kaszubach to zerknijcie sobie na ofertę hotelu Czardasz http://www.czardasz.pl/wesela. Jest tam restauracja Kominkowa idealna na takie niewielkie przyjęcia. Oczywiście są też 2 sale na większe imprezy uśmiech Na miejscu można też zamówić tort a nawet fotografa czy dj uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaudia86
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pią 16 Lut 2018, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam salę weselną w Hotelu Autos pod Bydgoszczą uśmiech Można tam zorganizować zarówno małe, jak i duże wesele uśmiech
_________________
Hotel Autos - najlepsze miejsce na wesele!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akropol.Lublin
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mogę zaprosić także do klimatycznego hotelu Akropol w Lublinie, zajmujemy się organizacją wesel, wiec służymy radą i pomocą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2018, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super miejscem jest hotel i restauracja San Remo w Zgierzu: https://sanremo.com.pl/. Dojazd do tego obiektu jest bardzo wygodny - w okolicy krzyżują się autostrady A1 oraz A2. Myślę, że oczarują Was ich eleganckie wnętrza.

Ostatnio zmieniony przez wang dnia Czw 5 Kwi 2018, 8:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał czegoś nad morzem, a dokładniej na Helu to polecam restaurację Checz. Panuje w niej świetna atmosfera, która idealnie sprawdzi się w przypadku małego przyjęcia weselnego. Jedzenie jest pyszne, a obsługa bardzo miła, więc każdy na pewno będzie zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalwinaP
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2018, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź Pałac Kobylin - mają przepiękne wnętrza a z tego co słyszałam, to fajnie można tam coś zorganizować.
_________________
<3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skierka
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejscowość Stawiguda i okolice to idealne miejsce na plenerowe wesele. Jest bardzo dużo zieleni, świeże powietrze i spokój uśmiech
http://www.gimnazjumstawiguda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easywedding
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 16:30    Temat postu: Zachęcam Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie! Ostatnio znalazłam super stronę z weselnymi poradami! Tak jak ja planujecie przyjęcie? Zerknijcie na to -> https://easywedding333432124.wordpress.com lol [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pon 9 Lip 2018, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbuj w Janowie Podlaskim. Tam jest cudowny Zamek w którym można urządzić piekne wesele nawet z małą ilością osób uśmiech ja byłam niedawno tam i było 50 osób. Dawno się tak nie wybawiłam!
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group