Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2018, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki zazdrość mi nie przeszkadza, w sensie nie utrudnia mi zycia, to niech sobie by nawet mój partner był zazdrosny, choc twierdzi, że nie jest. Gdyby jednak zaczął mi awantury robić, latać i sprawdzać mnie na każdym kroku to z pewnością dostałby adres Kliniki Psychomedic w Warszawie wraz z telefonem 22 253 88 88, a może nawet sama umówiłabym go na wizytę, podobno znakomitych psychologów mają. To jest choroba, którą nalezy leczyć, a zazdrość potrafi wszystko zniszczyć, co sie przez lata wspólnie budowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila88
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 9 Maj 2018, 7:46    Temat postu: Re: zazdrość Odpowiedz z cytatem

azia napisał:
Dziewczyny zakładam nowy temat, bo typowo takiego tematu nie znalazłam. a mianowicie chodzi mi o to czy jesteście zazdrosne o swoich partnerów? czy oni są o was zazdrośni? lubicie to czy raczej was to wkurza? i jak z tym walczycie? Very Happy Very Happy


Zazdrość jest potrzebna ale rozsądna ,może to głupio brzmi ale chyba wiemy o co chodzi.
_________________
https://fabrykaabsolwentow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzyb900
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Maj 2018, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdrość chorobliwa nikomu nic dobrego nie przyniosła.
_________________
http://lux-house.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hannik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż chce się zacytować pewien wiersz, który mówi o tym, że zazdrość udusi nas szybciej niż smog oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Sro 27 Lut 2019, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solution napisał:
Dopóki zazdrość mi nie przeszkadza, w sensie nie utrudnia mi zycia, to niech sobie by nawet mój partner był zazdrosny, choc twierdzi, że nie jest. Gdyby jednak zaczął mi awantury robić, latać i sprawdzać mnie na każdym kroku to z pewnością dostałby adres Kliniki Psychomedic w Warszawie wraz z telefonem 22 253 88 88, a może nawet sama umówiłabym go na wizytę, podobno znakomitych psychologów mają. To jest choroba, którą nalezy leczyć, a zazdrość potrafi wszystko zniszczyć, co sie przez lata wspólnie budowało.


Zazdrość faktycznie może przybierać chorobliwe formy. Wiem, że są pewne zaburzenia osobowości (nie choroby), które mogą potęgować takie ataki zazdrości. I pomysł z terapią nie jest głupi. Albo w gabinecie, albo online - bo wiem, że w tej klinice jest taka możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 30 Paź 2021, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zmagacie się z takimi wyzwaniami, to może warto zastanowić się, czy czasem problem nie tkwi gdzieś w Waszej głowie. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że może warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i właśnie tam poszukać odpowiedniej pomocy? Pomyślcie nad tym dobrze, bo chodzi w końcu o bardzo ważne tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 5 Sty 2024, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie warto od razu się poddawać. Ja szukałem sposobu na to jak odzyskać byłą dziewczynę i pomógł mi w tym kontakt z https://www.odzyskacbyla.com.pl/ Relacje w związku to coś co rozumie wspaniale i jestem pewien że Wam też pomorze zrozumieć się wzajemnie i na nowo połączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group