Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim mój luby mi się oświadczył to byliśmy ze sobą pięć lat (trochę zwlekał, wiem ;D). Już dawno przekonałam się, że chcę z nim spędzić resztę życia i że to ten jedyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baś90
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 21

PostWysłany: Czw 18 Wrz 2014, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to podobnie u mnie uśmiech bo mój oświadczył się po ponad 4 latach bycia razem uśmiech mieszkaliśmy już ze sobą wtedy ponad 1.5 roku i chyba zapomniał, że wypadałoby się oświadczyć język na szczęście przypomniał sobie w pewnym momencie, i stało się uśmiech ślub zaczęliśmy planować dopiero teraz, po prostu musieliśmy do tego dojrzeć język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jak go nie widzę kilka dni to strasznie tęsknię, a jak jest ze mną to czasem mogłabym go zabić :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie widzimy, to ciągle zastanawiam się, co robi, gdzie jest. Najgorzej, jak się nie odzywa kilka godzin, smsa nie napisze..., czuję wtedy, że mi go brakuje, że wolałabym z nim ten czas spędzić. Zupełnie inaczej jest, jak się widzimy język Wtedy nie raz zadaję sobie pytanie, jak ja z nim wytrzymuję Very Happy, a tak naprawdę nic złego nie robi, ale czasem mnie po prostu denerwuje, irytuje... sama nawet nie wiem czemu język Ale go kocham, m.in. za to, że ze mną wytrzymuje i akceptuje moje humorki ;p i właściwie to wszystko już jest takie "normalne" w naszym związku. Oboje sobie nie wyobrażamy życia bez siebie. Nie mogłabym być z nikim innym. Razem zbudowaliśmy relacje między sobą; stworzyliśmy taki związek, który nam odpowiada, który akceptujemy, w którym jesteśmy - niezależnie od wzlotów czy upadków, dobrych czy złych chwil - szczęśliwi uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miranda85
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety żadne testy tu nie pomogą uśmiech Nie raz po prostu niezauważany pewnych rzeczy bo nie chcemy, nie raz otoczenie widzi więcej niż my zaślepieni przez miłość. Znam wiele przypadków że ludzie tłumaczą sobie że po ślubie będzie lepiej...to niestety często nie jest prawdą, wiadomo że każdy może się zmienić ale ktoś skoro przed ślubem nie chce się zmienić to po ślubie też tego nie zrobi. Warto pamiętać że jedna piękna weselna noc nie zmieni czyjegoś charakteru czy podejścia do życia. Warto akceptować wady drugiej osoby i nauczyć się z nimi żyć ale nie warto robić nic na siłę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kloniks
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pon 20 Lip 2015, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie tyle sobie odpowiedziałam czy to ten, tylko czy chce z tym czlowiekiem spedzic cale zycie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żannetka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro 4 Lis 2015, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,

My jesteśmy razem 10 lat planujemy w końcu zalegalizować nasz związek uśmiech (tak wiem troszkę nam się schodzi uśmiech ) nie było testów, sprawdzania czy innych rzeczy:) jest nam dobrze razem potrafimy cieszyć się wspólnie z małych czy dużych rzeczy:) wspierać się kiedy trzeba:) po prostu jesteśmy partnerami w każdej płaszczyźnie. takie rzeczy się czuję gdzieś w środku serce bez konieczności sprawdzania uśmiech

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli się zastanawiasz to na pewno nie ten facet
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frania88
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2018, 19:44    Temat postu: Re: Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ? Odpowiedz z cytatem

majsid napisał:
Jak przetesować swoją narzeczoną/ narzeczonego? Skąd wiecie, że Wasza druga połówka po paru latach (nie zakładam, że zaraz po ślubie) zmieni się w kogoś zupełnie innego? Macie jakieś sposoby, spostrzeżenia?

Nie chodzi mi tutaj o zupełnie rzeczowe podejście do osoby, którą kochacie tylko o coś co mogłoby być jednak bardziej obiektywne niż miłość - czy w ogóle taka ocena jest możliwa? Zapraszam do wypowiadania się na ten temat uśmiech


Myślę że nikt nam nie da gwarancji, raczej podchodzimy do tego z wiarą ,że to ten jedyny i żaden inny.
_________________
http://www.mediconet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamoantos
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo pasujemy do siebie jak puzzle uśmiech
_________________
http://pikavippivertailu.eu
http://prestamosrapidosonline.site
http://crediterapide-ro.eu
http://greitospaskolos-lt.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Następny
Strona 51 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group