Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mieszkanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyslaw
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 17:58    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Witam
moja córka niebawem wychodzi za mąż, planuję dla niej prezent, zakup mieszkania. Sądzicie, że będzie zadowolona? Spodobało mi się te osiedle http://www.villaromanow.pl/kontakt co o nim sądzicie? Mieszkacie w tej okolicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 10 Kwi 2018, 20:28    Temat postu: Re: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Dyslaw napisał:
Witam
moja córka niebawem wychodzi za mąż, planuję dla niej prezent, zakup mieszkania. Sądzicie, że będzie zadowolona?

No jasne że tak, kto by nie chciał takiego prezentu. Jeżeli interesują Cię nowe mieszkania, bo moi znajomi kupili ciekawą opcję na osiedlu Leśny Kwiat, w południowej cześci Warszawy. Co lepsza w tej okolicy mieszka mnóstwo młodych ludzi, co młodej parze na pewno by się spodobało. Cena jest dość wygórowana w porównaniu z mieszkaniami z rynku wtórnego, ale na pewno są warte swojej ceny, w grę wchodzi nowe mieszkanie, elegancka okolica, lokalizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weddingday
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2018, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoja córka wychodzi za mąż to nie podejmuje już raczej sama decyzji tylko ze swoją drugą połówką. Weszła również już w dorosłe życie i nie powinnaś podejmować za nią decyzji gdzie chciałaby mieszkać ze swoim mężem. Jestem zdania że powinnaś jednak wypisać jej jakiś czek na mieszkanie bądź po prostu powiedzieć jej o tym jakoś w ramach prezentu. Wtedy na pewno będzie wniebowzięta wraz z mężem uśmiech
_________________
ponpran.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilipeK_22
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2018, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym kupić mieszkanie, ale na razie mnie na to nie stać język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po to są kredyty, mnie też na zakup za gotowkę nie stać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze mieć to na uwadze, zapamiętam a zamierzam niedługo kupić mieszkanie na osiedlu źródlana 31 residence w Piotrkowie Trybunalskim więc ta wiedza mi się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 29 Paź 2022, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakup mieszkania to warto wziąć pod uwagę różne możliwości. Jedną z nich jest na przykład http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego dewelopera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 29 Paź 2022, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zakupić mieszkanie na terenie śląska to postaw na ofertę agencji https://www.cn-kaczmarek.pl/ Oni pomogą ci znaleźć odpowiednie mieszkanie oraz dopilnują transakcji. Idealny partner do takich zadań który na pewno nie zawiedzie twoich oczekiwań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 31 Paź 2022, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?

panele podłogowe Ostrów Wielkopolski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Pią 4 Lis 2022, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja również do całkiem niedawna miałam swoje mieszkanie w Warszawie, ale sytuacja w moim życiu zmusiła mnie do tego aby jak najszybciej je sprzedać. W każdym razie już wiem, że właśnie firma https://kupujemym.pl/ skupuje nieruchomości za gotówkę i na pewno to był bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group