Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

domowe oczyszczanie cery
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liopi2019
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2018, 7:15    Temat postu: domowe oczyszczanie cery Odpowiedz z cytatem

Chcesz mieć czysciutką skóre to musisz ją oczyszczać. Oczyszczanie skóry może być wykonywane również domowymi sposobami. Skuteczne sposoby na domowe oczyszczanie skóry Ja uważam że taka pielegnacja jest wspaniałym pomysłem. Dodatkowo ochroniamy środowisko. Przeczytałam artykuł i zgadzam się w 100%. Polecam każdemu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerymy22
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2018, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze pokazać tą stronę mojej dziewczynie uśmiech

________________________
rzeszów wiadomości z ostatniej chwilii
_________________
rzeszów wiadomości z ostatniej chwilii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PimPuszek
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd: Psary

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2018, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa, ale nie dla mnie język, za leniwa jestem, żeby robić sobie w domu kosmetyki, za dużo mam do roboty język Ale za to mogę polecić świetny, przebadany i skuteczny dermokosmetyk z serii Cetaphil - emulsja micelarna https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/. Nie dość, że świetnie nawilża buźkę, to jest też idealna do jej oczyszzczania. Codziennie go używam, jest super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz jak to sama zrobić żeby były to w pełni bezpieczne? Bo wiesz że możesz sobie sama nawet niechcący uszkodzić skórę? Ja bym się na Twoim miejscu nie podejmowała takich zabiegów. Pamiętam jak koleżanka mi polecała żebym sama próbowała sobie móc usunąć cienie pod oczami jakimiś wyciągami z roślin i kładła plasterki ogórków. Nie posłuchałam jej i poszłam do apteki po krem Remescar. Jest to pewny produkt, który ma szalę zaufanych klientek, no i ja też do nich należę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robicie same peeling do twarzy? Ja już teraz wolę z drogeryjnych nie korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 26 Lip 2018, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję naturalne peelingi fresh&natural i one są bardzo dobre a do oczyszczania twarzy używam tej pasty http://freshandnatural.pl/pl/pielegnacja-twarzy/pasta-do-mycia-twarzy która zawiera łagodnie myjące naturalne detergenty nie naruszające bariery hydrolipidowej skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak dla mnie to maseczki oczyszczające są rewelacyjne. Ja akurat mam swoje ulubione z też maseczki w płachcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wystarczają jakieś tam kosmetyki z apteki, jakie kupuję typowo do mojej cery i to w stosunkowo dobrej cenie. Nie przepłacam za najdroższe produkty, nie wierzę, że są skuteczne. Teraz akurat czaję się na te ampułki https://www.ceneo.pl/Dermokosmetyki/p:Vichy/Rodzaj_kosmetyku:Ampulki.htm , podobno dobre na wypadanie. Miło by mi było, gdyby któraś z Pań, która być może je stosowała , wypowiedziała się co do ich skuteczności i efekcie, jaki na włosach pozostawiają. Od jakiegoś czasu mam nieciekawe te włosy, niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mamy skórę skłonną do przetłuszczania się to na pewno kilka razy na dzień musimy ją myć. Szybkie odświeżenie jej zapewnia mi rześki tonik lawenda HB. Nim bardzo szybko myję twarz, przez co się nie świeci, jest czysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się udało znaleźć świetną klinikę za pomocą strony https://klinikiurody.com.pl/ - działa ona trochę jak porównywarka chwilówek, więc można szybko i bezproblemowo wybrać ten najlepszy gabinet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group