Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kot i balkon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałam ze żwirkiem drewnianym, silikonowym i benitowym, bez skutku. Nie mam możliwości podrzucenia żwirku, bo załatwia się w nocy. Mój poprzedni pers (mieszkający z babcią) robi kupę na moim łóżku (taki protest z braku mnie), tylko wtedy gdy przyjeżdżam. Była zbadana, wszystko jest dobrze. Zagłostka to za mało powiedziane. Heh.

Wybaczcie chaotyczność moich odpowiedzi, padam na pyszczor po pierwszym dniu w pracy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinak22
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 18 Paź 2017, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że trosze to niebezpieczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nerwyt
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw 30 Lis 2017, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kota zawsze można wypuścić na balkon uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2018, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie wolę psy, także nawet co do kotów się nie wypowiadam. Ale jak nie wiesz co zrobić z kotem, jak do niego podejść i go odpowiednio wychować to zerknij sobie tutaj https://www.maxandmrau.pl/blog-pol.phtml . Blog zawiera najróżniejsze informacje odnośnie zwierząt. Także myślę, że na pewno znajdziesz tam odpowiedź na rozwiązanie swojego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie warto, żebyście także wzięli pod uwagę takie propozycje jak kuweta dla kota https://www.e-sas.pl/kuwety które na pewno się przydadzą, jeśli chcecie mieć porządek w domu i co najważniejsze wyznaczyć konkretne miejsce aby Wasz kot miał konkretne miejsce do załatwiania swoich potrzeb. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak sobie z tym poradziliście oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno balkon powinno się zabezpieczyć, aby kot nie wypadł lub nie wyskoczył. Szczególnie, jeśli balkon jest na wysokim piętrze to polecam zamontować taką specjalną siatkę. Możecie kupić ją przez internet. Jeśli dopiero co staliście się właścicielami mruczka to polecam zajrzeć na blok o kotach i psach, na którym znajdziecie sporo informacji dla właścicieli https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/nowi-wlasciciele/czy-koty-i-psy-bywaja-obrazalskie/ . Warto poszerzać swoją wiedzę, aby jak najlepiej zająć się futrzanym przyjacielem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group